Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok a hajléktalanok, akik...

Azok a hajléktalanok, akik igazán büdösek és úgy utaznak, nem érzik a saját szagukat?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy a jármű végébe is lehetett érezni
2021. dec. 18. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván érzik, de nincs lehetőségük fürdeni.
2021. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

"Nyilván érzik, de nincs lehetőségük fürdeni."


Szerintem akik olyan büdösek hogy 10 méterről érzed, ott nem arról van szó, hanem ott már komoly mentális problémák lehetnek, ami miatt teljesen elhanyagolják magukat.

2021. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem igaz, nem egy hajléktalannal beszéltem már erről és tudnak, ha akarnak!
2021. dec. 18. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Általában nem, ahogy te sem érzed a sajátod a legtöbb esetben. Az orrod igen gyorsan hozzászokik a szagokhoz, és onnantól legfeljebb azt érzed majd ha változás áll be a szagokban, amiben ülaz.

Másrészről ha épp érzik is, nem sok lehetőségük van vele mit kezdeni.

2021. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen empátiától, keresztényi szeretettől és humanizmustól átitatott kérdések kiíróinak nem kívánok rosszat, csak annyit hogy csak 1 évig ( ne éveket, évtizedeket) éljenek hajléktalanul!
2021. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell ehhez hajléktalannak lenni. Volt egy fickó, aki szerintem hónapok óta nem fürdött. Ugyanaz a ruha, ugyanaz a bűz. Egy útvonalon utaztam vele többször is. Tuti, hogy nem érzik, megszokják a saját szagukat. Az sem zavarta, hogy mindenki próbált minél távolabb kerülni hozzá. Beterítette az egész buszt a bűze. A szarszag keveredett a húgyszaggal, egy ótvaros öltönyt hordott mindig.

Nem tudom, miért nem érdekelte, szerintem is depressziós lehetett. Volt otthona, nem volt hajléktalan.

2021. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én azokról beszélek, akik direkt nem mondanak, mert xarnak bele és úgy szállnak fel a járműre , de akkor minek veszem a bérletet? 9500ért szaglàsszam is?
2021. dec. 18. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

De ezek nem csak a csövesek.


Volt egy régi munkatársam, munka után okádék penetráns büdösen szállt fel a buszra, tényleg neki valami betegsége lehetett, mert irgalmatlan penetráns büdös volt. Ha már nem volt ott valahol, akkor is érezted hogy előtte ott volt mert percekig ott maradt a szaga.


Vagy nyáron volt a buszon mellettem egy mama, ilyen ujjatlan ruhába kapszkodott mellettem a fenti kapaszkodóba, hónaljszőre épp hogy nem lógott a számba, és a szellő meg az arcomba legyezgette az undorító hónaljszagát.


meg még 101 ilyen eset

2021. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Általános iskolai osztálytársam hajléktalan lett és sosem volt büdös
2021. dec. 18. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Vannak emberek, akik ezt szokták meg, ez a természetes nekik, így nem feltűnő.
2021. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!