Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 35 éves és afeletti heteró...

35 éves és afeletti heteró nők!Szerintetek is baráti gesztus vagy anyáskodás a következő pár gesztus?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Adott Kinga és Anasztázia.Kinga egy ötvenes évei elején lévő nő, Anasztázia pedig a húszas évei elején lévő nő.A két nő sok időt tölt együtt napi szinten, összebarátkoznak.Kinga megpaskolja Anasztázia popsiját párszor, egyik alkalommal rá is csap, máskor az ölelésük végén puszit ad Anasztázia tarkójára.Amikor Anasztázia megfogja Kinga kezét egy vonatút alatt, akkor a nő nem engedi el Anasztázia kezét, két órán keresztül így utaznak, de közben nem sokat beszélnek egymással.Ezen felül Kingának 27 éve párkapcsolata van egy férfival, és, amikor mennek haza a munkából, és Anasztázia is velük van, akkor Kinga gyorsan megfogja a kezét pár másodpercre elköszönésképpen, úgy, hogy Kinga pasija ezt ne lássa.Aztán adott volt olyan helyzet is, hogy Anasztázia megajándékozta Kingát, és Kinga aznap végigsimított Anasztázia arcán szó nélkül, mielőtt kilépett az ajtón.Ezek után Anasztázia elmondja Kingának, hogy nem közömbös neki, majd Kinga folytatja a popsipaskolást, és ugyanúgy utaznak úgy, hogy 2 óráig fogják egymás kezét.Kinga mégis azt mondja gyerekként kezelte Anasztáziát, azt hitte kapott egy gyereket.Mit gondolsz Te a helyzet kapcsán a leírtakból ítélve?

#nők #barátság #flört #anyáskodás #nem egyértelmű viselkedés
2021. dec. 25. 14:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
95%

Van egy szint, ami alatt nem lényeg valóban, de sokmindent elárul...

Szóval miért kérdezgeted ezt hónapok óta?

2021. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Azért csináltam a szavazást, mert bizonytalan vagyok.Nem mernék rátenni milliókat arra, hogy azért csinálta a fentebbieket, mert megkívánt... De ugyanakkor arra sem, hogy nem azért csinálta!Nem tudok kiigazodni rajta egyszerűen, akármennyit agyalok ezen... Még a mondatai is olyan kétértelműek voltak sokszor, nem csak ezek a tettei nem voltak egyértelműek... Azért kérdezem, hátha mások tényleg anyáskodásnak látják, amit anno Kinga is mondott nekem... Vagy netán baráti gesztusnak, ami átment túlzott közvetlenségbe... Bár ÉN még nem láttam harmincas, negyvenes, pláne ötvenes barátnőket egymás kezét fogni órákig... Fura ez az egész, egyszerűen nem értem!
2021. dec. 25. 17:45
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha ilyet mond megint, mond tök nyugodt hangon azt neki, hogy hazudsz.
2021. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen írásképpel kikérni magának a helyesírást...

Egyébként meg hetek, hónapok óta írogatod ki ezeket az E/3-ban megfogalmazott meséket. Egyszer mozdulj már rá te is végre, egyből ki fog derülni mit akar. Nem lehet ennyire életképtelen.

2021. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
*azért E/3
2021. dec. 26. 22:19
 16/44 anonim ***** válasza:

És? Honnan tudod, hogy velem nem?

Nem tudod mi az íráskép, de a tiéd biztos jó, sőt még csak nem is jól használom azt a kifejezést, aminek a jelentését nem is ismered :D

Szerencse, hogy mást még nem láttál kútba ugorni, hogy csak egy klasszikust említsek...

Megyek oda is hisztizni, de legalább betartom az oldal szabályait és a kiemelést használom ugyanannak a kérdésnek a sokadik kiírása helyett?


Egyéb félresikerült beszólási kísérlet?


Majd írd meg, hogy mi lett, ha végre kiugrasztod a nyulat a bokorból

2021. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
94%
de ezt még hányszor akarod kiirni tényleg? Beszrs de már 2 éve is kiirtad ugyanezt. Sőt azóta se írtál hozzá semmi más történést. Mindig ugyanaz. Hosszú kézfogás a vonaton. Nyakpuszi stb. Két éve nincs semmi új?
2021. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Utolsó!2 éve nem volt ilyen szavazás, mint most.Így könnyen tud dönteni a sztori alapján az, aki szavazni szeretne, mert minden lehetséges opciót felsoroltam.

Nem találkozgatok Kingával mostanában, fél éve nem is láttam alapból.De szeretnék majd közeledni felé a közeljövőben, de csak akkor tenném, ha a legtöbben-és viszonylag sokan- szavaznak a harmadik opcióra.Nekem ő nagyon fontos, nem tudom elfelejteni.Egyébként ezek 3 éve voltak, akkoriban találkoztunk hónapokig minden nap, mert valami miatt az élet úgy hozta.

2021. dec. 29. 14:44
 19/44 anonim ***** válasza:
94%
Megkapod azt mi lesz??
2021. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mi lesz?!A legnagyobb öröm és boldogság, ő életem szerelme! :P
2021. dec. 29. 21:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!