Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 35 éves és afeletti heteró...

35 éves és afeletti heteró nők!Szerintetek is baráti gesztus vagy anyáskodás a következő pár gesztus?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Adott Kinga és Anasztázia.Kinga egy ötvenes évei elején lévő nő, Anasztázia pedig a húszas évei elején lévő nő.A két nő sok időt tölt együtt napi szinten, összebarátkoznak.Kinga megpaskolja Anasztázia popsiját párszor, egyik alkalommal rá is csap, máskor az ölelésük végén puszit ad Anasztázia tarkójára.Amikor Anasztázia megfogja Kinga kezét egy vonatút alatt, akkor a nő nem engedi el Anasztázia kezét, két órán keresztül így utaznak, de közben nem sokat beszélnek egymással.Ezen felül Kingának 27 éve párkapcsolata van egy férfival, és, amikor mennek haza a munkából, és Anasztázia is velük van, akkor Kinga gyorsan megfogja a kezét pár másodpercre elköszönésképpen, úgy, hogy Kinga pasija ezt ne lássa.Aztán adott volt olyan helyzet is, hogy Anasztázia megajándékozta Kingát, és Kinga aznap végigsimított Anasztázia arcán szó nélkül, mielőtt kilépett az ajtón.Ezek után Anasztázia elmondja Kingának, hogy nem közömbös neki, majd Kinga folytatja a popsipaskolást, és ugyanúgy utaznak úgy, hogy 2 óráig fogják egymás kezét.Kinga mégis azt mondja gyerekként kezelte Anasztáziát, azt hitte kapott egy gyereket.Mit gondolsz Te a helyzet kapcsán a leírtakból ítélve?

#nők #barátság #flört #anyáskodás #nem egyértelmű viselkedés
2021. dec. 25. 14:57
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
90%
Ja es egyebkent en kb fel eve tok kedves voltam a kerdezovel de menthetetlen, keptelen leszallni a temarol es az o erdekeben mondom hogy le kene allnia
2022. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Utolso hat nem tudom en miutan kiirtam kb 10 felekepp a kerdest elengednem. Es hazudik hogy nem volt szavazos kerdese mert olyan is volt
2022. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
87%
Értem, de az ő dolga hogy mezfogadja-e a tanácsod vagy nem. Ő élete, ő útja, még ha rosszul is dönt. Nem a te életedről van szó, neked nem árt ezzel.
2022. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van innentol kezdve inkabb hanyagolom a topicjait de sajnalom szegenyt
2022. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!