Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mennyire vagytok...

Lányok, ti mennyire vagytok gondoskodóak, akár anyáskodóak a szeretteitekkel?

Figyelt kérdés
Ha korotokat is leírjátok, azt megköszönöm 🙂

2021. nov. 30. 15:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%

én nagyon az vagyok, kb én viszem a hátamon az egész családot..


25/n

Szilvi

2021. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire.

10-es skálán max. 2es.

Néha sütök kaját meg ajándékozok, ilyenek. Sajnos kimutatni nem tudok ilyeneket.

2021. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
74%
ja és 25 vagyok
2021. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon.

Néha falra másznak emiatt tőlem, de azért többnyire szeretik. xd

18

2021. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 🙂 Akik igennel feleltek, tudnátok egy-két példát hozni, hogy pontosan miben nyilvánul meg ez nálatok? 🙂
2021. nov. 30. 16:03
 6/42 anonim ***** válasza:
71%

Én inkább barátokkal, de velük nagyon. Már megkaptam tőlük párszor, hogy anyjuk helyett anyjuk vagyok, de jó értelemben.

18

2021. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire.

32

2021. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyan nem lány vagyok, de erről a kérdésről egy lánybarátom jutott eszembe. Nagyon ügyesen fel tudja ismerni mindenkinek a szeretetnyelvét, és felméri, hogy kinek mik az igényei, kinél meddig szabad ilyen téren elmenni.

Mi például már évek óta ismerjük egymást, és rólam már tudja, hogy eléggé ölelgetős-bújós típus vagyok, és barátnő híján jelenleg kissé szeretethiányos is 😄 Meg úgy alapból kissé még gyerekes a kisugárzásom, úgyhogy engem viszonylag elég sokat ölelget, nyom néha egy puszit random pillanatokban a fejemre, vagy megsimítja a hajam, meg ilyenek. Imádom ilyenkor, mert olyan kis szeretetgombóc 😀

De más barátaival például, akik nem igénylik annyira az érintéseket, az ölelgetéseket, őket például tök máshogy kezeli. De mindig mindenkivel nagyon figyelmes és lehet rá számítani 🙂 A közös baráti találkozók után is mindig ő az első, aki körbekérdezgeti a többieket, hogy mindenki rendben hazaért -e.

2021. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
51%
8-as, de ez miért anyáskodás ? Miért nem érzelmi intelligencia?
2021. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

4-es vagyok.

Anyáskodás az, ha kicsit úgy viselkedsz, mintha az anyjuk lennél. Mit csinál egy anyuka? Ha végiggondolod elég logikus.


Figyelmeztetem őket, hogy öltözzenek fel rendesen, vegyenek sapkát, vagy zoknit, ha épp mezítláb vannak.

Gyakran mosok, vasalok rájuk, vagy a hugomnak a házijában segítek.

Néha én főzök, bár ebben még segítségre szorulok.

Ehhez hasonlók.

2021. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!