Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek is ez szokott lenni?

Veletek is ez szokott lenni?

Figyelt kérdés
Tehát ha instara feltöltök egy közös képet bármilyen barátnőmmel (szépek), arra általában fele annyi lájk jön, mintha egyedül lennék a képen. Most pl 140 jött csak, ami azért fura mert általában 300 szokott. Másnál is megfigyeltem már ezt egyébként. Vajon miért nem lájkolják így annyira az emberek?

2021. dec. 25. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, ami nekem tetszik. Nem kell mások véleménye ehhez.
2021. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert az adott barátnődet nem ismerik. Én se szoktam az ilyen közös képekre like-ot nyomni, mert most egy idegenre mire fel?
2021. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hál istennek nem idegenek kattintásától függ az életem, így nem szokott ez lenni velem
2021. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 jogos amit írsz. Lehet mások is így vannak ezzel.

#3 senki sem írta, hogy ettől függ az életem.😌 Egy észrevétel volt, úgyhogy kiváncsi voltam, hogy mással is ez-e a helyzet. Viszont nem fogok többet magyarázkodni, azt hiszel amit akarsz.

2021. dec. 25. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell magyarázkodni. De csak megkérdezted...
2021. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha ennyi bajom lenne az életben...
2021. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!