Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is szokott ilyen lenni?

Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Leginkább a tinikhez szólna a kérdésem,mivel én is közéjük tartozom.

Mikor sorozatot nézek,akkor mindig kiválasztok valakit aki a kedvencem lesz,és rá akarok hasonlítani öltözködésileg,személyiségileg,ha a szereplő tanulósabb akkor engem is motivál,ilyesmikre gondolok..például pretty little liars,gossip girl és hasonló sorozatoknál fordul elő, ahol a szereplők " hétköznapibbak".

Ez normális? Veletek is elő szokott fordulni?



2019. júl. 10. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem, szerintem gyerekes.
2019. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
Igen igen, szerintem nem gyerekes. Pl az a resze h ha valaki tanul peldaul nekem a pretty little liarsbe akkor az engem is motival a tanulasra. Meg ebben a pllben Arianak a ruhai nagyon megtetszettek es elkezdtem ugy oltozni de a tanulasos motivacios dolog az jo volt. De mar vegigneztem ugyhogy mindegy😆
2019. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Pont erre gondoltam.. Spencer nagyon motivált,és nekem is Aria ruhái tetszettek a legjobban. Én már negyedszerre kezdem el nézni,nem tudom megunni.:D
2019. júl. 10. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorban az ilyen fajta stílus keresés teljesen normális. A felnövő ember próbálgatja, mi jön be neki legjobban, meg példaképeket keres. Tiniként nekem is volt ilyen, több hullámban, stílusban is. Felnőttként már nincs ilyen.
2019. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BVB fangirl válasza:

Igen.. velem is szokott előfordulni.. bár én engem inkáb a saját tulajdonságaimban erősítenek meg különböző sorozatszereplők... egyéb.

Ne aggódj.. ez teljesen normális xD

Lehet, hogy időbep elnövöd.. lehet, hogy nem.. mindenesetre jó dolog, ha motivál.. csak ne a rossz irányba xD és ne ess túlzásokba.

Jó sorozatnézést~ ;)

2019. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Emily öltözködése tetszett:D és most megint megjött a kedvem megnézni újra
2019. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!