Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, szoktatok egyedül...

Lányok, szoktatok egyedül beülni bárhová?

Figyelt kérdés

Szoktatok egyedül beülni kávézóba, cukrászdába, bárba unaloműzésként, vagy esetleg ismerkedés céljából?


Ha esetleg barátnőkkel vagytok akkor nyitottak vagytok ismerkedésre?

Vagy akkor nem "pasizni" mentetek, szóval hozzátok se szóljanak?


2022. jan. 1. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy mennek, még valaki hozzájuk szól azt meg senki se akarja :D meg akk ide sem lehet jönni kérdezni h miért nem szólit le senki?!
2022. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem alakult már úgy, hogy egyedül ültem be egy kavézó-cukrászdába ebédidőben. Vagy szendvicsezőbe. Egyszer beszélgettem is egy jót, de csak az eladó sráccal. Ha ráérek és nem rohanok, valamint nem egy hambit tömök kétpofára épp, szívesen elbeszélgetek bárkivel.

De ennek a lényege a spontaneitás, az úgy szerintem nem működik, ha a srác járja a helyeket, hogy na hol egy csaj egyedül, akihez odamehetek. Sorbanállunk egymás után, leejtek valamit és ő felveszi stb. Ez a "szia, teccel, ismerkedünk?" ami nem jön be. Ha csak úgy egymásba botlunk és a srác él a lehetőséggel, az sokkal vonzóbb.

2022. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért megyek egyedül hogy relaxoljak... bocsi nem lenne kedvem.
2022. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Minden héten 1-2x egyedül beülök pár órára egy kávézóba, pékségbe, cukiba, vagy gyakran egyedül megyek moziba, könyvtárba, színházba vagy koncertre is.

Van barátom, meg 1-2 barátnőm is, de jobban szeretek egyedül menni ilyen helyekre. Meg hát a legtöbb embert úgysem az érdekli, amit engem, minek rángassak magammal bárkit, ha jól elvagyok egymagam is? :)

2022. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
kérdező menj oda bátran mindenkihez
2022. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sokszor volt hogy csak elment csavarogni, beültem pár helyre, de általában rajtam kívül senki sem volt egyedül...
2022. jan. 1. 11:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam.

A munkahelyem előtt vab egy kávézó, oda mindig beülök két órára a műszakom előtt, valamint amikor az egyetemen lyukasórám van, akkor is beülök a közeli kávézóban.

Ha barátokkal, társasággal vagyok, akkor nem vagyok nyitott rá, hiszen az ismerőseimmel szeretnék foglalkozni, viszont ha egyedül vagyok és az adott illető normálisan közeledik, akkor nyitott vagyok rá.

2022. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha a városban mászkálok, akkor be kell ülnöm kajálni, kávézni egyedül.
2022. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A nagy számok törvénye alapján akkor működne ez a dolog ha minimum egy megyeszékhelyen a munkámból, lakhelyemből adódóan és is napi szinten beülnék valahova.


De mivel nem esnek útba ilyen helyek, és legfeljebb hétvégente tudnék néha, így minimális az esély, amit a tapasztalataim is alátámasztanak.


Hát... ez van

2022. jan. 1. 12:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, mert a barátaimmal csak nagyon ritkán tudjuk összeegyeztetni vagy nem érdekli őket stb., de attól még egyedül is szívesen beülök valahova kávézni, enni egy sütit vagy szimplán éhes vagyok, meg akarok ebédelni vagy voltam már moziban is egyedül, kiállításon stb. Ismerkedési célzattal viszont sosem szoktam, szerintem ilyen helyeken nem is annyira lehet... Legalábbis soha egyetlen egy alkalommal sem kerültem még semmiféle kapcsolatba, nem beszéltem stb. senkivel, sem az én sem a másik kezdeményezésére, pedig elég gyakran járok mindenféle helyekre egyedül. Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberek rá sem hederítenek a másikra, elvannak egyedül vagy azzal, akivel éppen vannak. Én is. Nem mondom, hogy azonnal lekoptatnám, ha valaki odajönne hozzám, de először furcsállnám az biztos.
2022. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!