Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megállnia egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megállnia egy 30 éves férfinak, hogy ha elmegy bárhová egyedül vagy haverokkal, akár moziba, kvzóba, színházba stb, hogy ne gondoljon a nőkre, hogy milyen jó lenne végre egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Az a baj nekem csak a munkámra, kirándulásra, hobbikra, sportolásra kellene koncentrálnom, soha többé nőkre. Akik kihasználtak, megcsaltak, nem szerettek rendesen, átvertek, hazudtak. Ez 6 kapcsolat eredménye, hatása rám. Azóta csak a munka van, kirándulás, hobbik. Ki akarom zárni a nőket, de nehéz úgy, hogy ha látok egy nekem szimpatikus nőt, akkor ne gondoljak arra, bárcsak a párom lenne. De meg kell kímélnem magam az újabb csalódástól, mert már annyi volt, hogy ez a karmám, és ismét előjönne, ha lenne párom. Szerencsére nem nagyon van veszély, nem vagyok vonzó férfi, így kevésszer kerülök nőkkel beszédviszonyba. De akkor is...Veszélyes terep ez, veszélyesek a nők. El kellene őket kerülni és ne gondolni rájuk. Hogyan lehetne?
2016. nov. 27. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj rendszeresen krvázni az csillapitja az érzést
2016. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ember társas lény, egy szint után pedig már nem elég a haverokkal lógni, a legtöbb ember családot szeretne , közös életét valakivel, akit szerethet, aki szereti, akinek csak ő a fontos. Így van rendjén.


Persze, amíg idáig eljut az ember sok csalódás érheti, de azoknak is van értelme, tanulni pedig minden kapcsolatból lehet.

A múltat el kell fogadni, le kell zárni, és ha valaki nem akar magányos maradni, nyitni kell, bátran kezdeményezni, és bízni, hogy talán ő lesz az igazi. ;-)


Szóval szerintem nem kell végleg lemondani egy társról ;-)


28N

2016. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre találták ki a krvákat.

Fun and happiness since őskor, fura, hogy hozzád még nem jutott el ez a nagyszerű újítás.

2016. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz barátokat,levelezőtársakat találni

még nehezebb társat találni :( sajnos!

megértelek!

Sajnos nehéz őszinte,megbízható,hűséges társat találni,aki tud szeretni! 30N

2016. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!