Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas 30-as férfinak, akinek egy barátja sincs és így egyedül utál eljárni bárhová is (párban akárhová) nem lehet párja? Dolgozok, rendes munkahely, külön élek, de egy barát sincs. Egyedül rossz kimozdulni.

Figyelt kérdés
Rossz nézni a sok boldog párt, így maradok mindig otthon.
2017. jan. 19. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Netes társkeresés, újsághirdetés (létezik még ilyen?)...

Vagy fogod magad és elindulsz egyedül.

2017. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Isten ments a netes társkereséstől. 3 év alatt 3 párom lett onnan. Kétszer én lettem szerelmes, a nő nem, egyszer meg a nő, én meg nem. Nagyon hamar szakítás lett, pár hónap vagy 1 év után mindegyik vége. Nem volt kémia, ez a netes társkeresés hátulütője, illetve az, hogy ebből 2 távkapcs volt, mert azoknak jöttem be, akik 100+ kmre laknak. Szóval egyedül kellene menni.
2017. jan. 19. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet.


Én is egyedül vagyok, egy darab barátom nincsen, de érdekel az élet, és egyedül is elmegyek bárhova.


Nekem ez nem tetszene, hogy akkor akaszkodás lenne.

2017. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hová lettek a gyerekkori, középsulis, fiatalkori barátaid? Én mai napig a középiskolai barátaimmal vagyok a legjobb viszonyban, akiket 14-15 évesen ismertem meg.


Kb 5-en vagyunk, közülük csak 2-vel élek egy városban, a másik kettőből az egyik külföldön, a másik az ország másik végében van, de még az utóbbiakkal is találkozom néha, pláne telefonon vagy Skype-on beszélünk.

Évtizedes barátokról van szó.


31/F

2017. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet társa mindenkinek!

Hasonlót kell keresnie.


Nehéz barátokat,levelezőtársakat,és nagyon nehéz társat találni! :( 30N

2017. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!