Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet mások kérdéseit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet mások kérdéseit kivédeni? Rég óta vagyok egyedül, és bárhová megyek, mindenki azt kérdezi, hol a barátom.

Figyelt kérdés

Kistelepülésen élek, ahol az a szokás, hogy az ember lánya 20 évesen férjhez megy... Mit lehet válaszolni az ilyen kérdésekre, hogy undoknak se tűnjek? Azért annyira öreg nem vagyok, hogy tényleg sajnálni kellene...

22L



2012. dec. 26. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod,hogy nincs barátod..hűha..
2012. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy várod az igazi:D
2012. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van pedig én már 30+ vagyok.

De nem különösebben érdekel, hogy ki mit mond. Az én életemmel én döntöm el, hogy mit kezdek.

2012. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd,hogy a herceg lova lerobbant,de egyszer úgyis ideér :D
2012. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy őrzi a házat. ;)
2012. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy :D Tegnap este családi vacsora rokoni körben, nagy csend, erre a nagybátyám: "És a Jézuska hozott pasit a fa alá?" Kicsit felment nálam a pumpa, mert ezt hallgatom hetente 4x.

Megmondod, hogy nincs, aztán annyi. Én is megmondtam, aztán kb. 2 napra le is szállnak rólam:D

2012. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 -nek

Ez roppant frappáns válasz. :) Nagyon tetszik.

2012. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vagy találd meg az igazit és akkor nem kel semmit sem kivédeni.

ki tudja, lehet, hogy még jól is érzed magad vele.

2012. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtöbb nő nem azért van egyedül, mert egyedül szeretne lenni :)

A 4-es tényleg nagyon jó :)) Be fogom vetni legközelebb. De köszi a válaszokat... Nem feltétlenül érdekel, mit gondolnak mások, de azért kellemetlen, mikor a hátam mögött kipletykál mindenki, és aztán 100 ember előtt kérdezik meg a tutit... ahogyan azt az egyik válaszoló is írta a fa alá került pasival kapcsolatban.

2012. dec. 26. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Örülök,hogy tetszik.:) Én is bevetettem egyszer,a rokonoknak. Azóta békénhagynak. :D
2012. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!