Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnál is elmaradtak idén a...

Másnál is elmaradtak idén a karácsonyi, szilveszteri körüzenetek? Messengeren.

Figyelt kérdés

Idáig minden évben tömegestől jöttek az ismerősöktől az ilyen sablon jókívánságos körüzenetek. Idén meg érkezett vagy kettő.

Nem mintha hiányoztak volna, sőt...Csak kíváncsi vagyok, hogy ez az idén általános jelenség, vagy a mi ismerőseink szoktak le róla? Véletlen épp egyszerre mind :D



2022. jan. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezt tapasztaltam és örültem neki:)


Valami változás van a fejekben. Ami érdekes, kíváncsi leszek ez merre halad.

2022. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utobbi években már csak képeket kaptam, már egy mondatot is lusták voltak írni az ismerőseim. Idén senkitől nem jött semmi, és ennek nagyon örültem.
2022. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén grincs nyert.
2022. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nagyon érdekes ez a jelenség szerintem. Hogy nem lassan évről-évre csökkent le az ilyen körüzenetek száma, hanem egyik évről a másikra tűntek el szinte teljesen.
2022. jan. 9. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. A céges karácsonyi üdvözletek is elmaradtak. Lehet azért, mert teljes hét volt a kari és az újév közt.
2022. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom.
2022. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg. Előtte még gondolkodtam is rajta, hogy mennyire nincs kedvem az egészhez. Aztán el is felejtettem, de most hogy írod, valóban egyetlen üzenet talált meg, az is egy nem túl tolakodó csatornán.

Igazából hálás vagyok érte.

Az okát sajnos nem tudom. Nekem nagyon rossz szájízű volt a tavalyi év. Lehet, hogy az ismerőseimnek is kijutott belőle.

2022. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől semmi és én se senkinek . úgy látszik történt valami az embereknél :D
2022. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy embertől kaptam én is, neki visszaírtam, de most idén én sem küldözgettem vagy kaptam ünneplős üzeneteket.
2022. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!