Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha postai levelet fogok...

Ha postai levelet fogok kapni, tudom-e úgy kérni hogy ne házhoz küldjék?

Figyelt kérdés

Diákhitel pluszt fogok felvenni, de nem szeretném hogy a szüleim és tesóim neki álljanak tőlem pénzt facsarni hogy nekem mennyi van. Tanulmányokra kell meg egyéb egészségügyi probléma finanszírozására.


Szeretném ha nem kapnék postai levelet csak elektronikus úton történő értesítést bármiről.


Vagy ha nagyon muszáj akkor a postára küldjék és én bemegyek érte személyesen.


Ilyet hogy hívják vagy hogy lehet kérni?



#awdwa
2022. jan. 24. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Postán maradóra kérd!
2022. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt igy siman mondhatom a diakhitel ugyintezonek?


Es honnan tudom akkor hogy jott levelem?

2022. jan. 24. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a posta címét kell megadnod az ügyintézőnek. Emailcím, telefonszám megadása, és kiértesít a posta.
2022. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én postafiókot nyitottam, de még akkor is sokat kellett intéznem, hogy egyáltalán odaküldjék. Postán maradóra nem fognak neked címezni semmit ilyen helyek. Esetleg egy ismerősöd címét megadni értesítési címnek?
2022. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Email cim, telefonszam a postanak vagy a diakhitel ugyintezonek?


A diakhiteles elvileg tudja mindkettot mert a szerzodesen rajta van.

2022. jan. 24. 18:50
 6/9 A kérdező kommentje:

4


Akkor most ilyet nem lehet?


Sajnos nincs senki akivel olyan kapcsolatot apolnek..

2022. jan. 24. 18:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy irtam emailt a diakhiteleseknek hogy van e ra mod, hogy semmit ne kapjak postan, hanem mindent elektronikusan, de ha jol olvastam az uzleti szabalyzatot vannak dokumentumok amiket kotelesek cimre kuldeni...
2022. jan. 24. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor küldje elektronikusan, és ajánld fel neki, hogy amit postázna, azért bemégy személyesen. Ennyi.
2022. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kötelesek címre, akkor nyitsz egy postafiókot! Vagy esetleg van egy ismerősöd, akkor megpróbálhatod őt kérni levelezési címnek. Én úgy tudom, hivatalos leveleket nem kötelesek postán maradóra, meg hivatalok nem fognak neked postán maradóra küldeni. Nekem azt mondták.
2022. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!