Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálnak meg ezért ?

Miért utálnak meg ezért ?

Figyelt kérdés
Titokzatos típus vagyok,ha szomorkodok vagy szomorkodtam mindig abajgat valaki hogy mondjam el mi van,de én ilyenkor nem szoktam semmit felelni,vagy hazudni szoktam más problémát vagy hogy nincs semmi.Majd utána ezek az emberek egy idővel már nem szólnak hozzám és semmibe vesznek.Annyira nem is zavar,az ő dolguk de miért kell ezért utalni mert titkos ember vagyok?Az arcom kifejezésén nem fogok erőszakkal változtatni nem tudom leplezni az érzésem.Szeretek depis lenni jó így.
2022. jan. 24. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én általában úgy vagyok az ilyen emberekkel, hogy nem erőltetem, hogy elmondják mi bajuk van, aki akarja, az úgyis mondja. Én sem mondok el minden jöttmentnek mindent és próbálom tiszteletben tartani más emberek határait. De ha valakiből azt is harapófogóval kell kihúzni, hogy mit evett ebédre, azt nyilván megunom és nem látom értelmét a beszélgetésnek.
2022. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!