Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált emberként észreve...

Introvertált emberként észrevetted már, hogy azon vagy hogy extrovertált viselkedést vegyél fel?

Figyelt kérdés
Vannak helyzetek, mikor ilyen törekvésed van?
2022. jan. 28. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Vajon fordítva is igaz?
2022. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Milyen az "extrovertált viselkedés"?

Az introvertált is ugyanúgy tudja őszintén élvezni a társaságot a megfelelő emberekkel. Extrovertált is van, hogy jópofizik olyanokkal, akiket nem lát szívesen, nem kell ahhoz introvertáltnak lenni.

2022. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2, úgy értettem, hogy olyan viselkedés, ami már nem kényelmes, de úgy gondolod, hogy az az elvárás, hogy mondjuk legyél te is harsány meg Nagyszénás még a társaság középpontja - és ezért megpróbálsz te is hasonlóan viselkedni. Nyilván nem jön össze, ez pedig még inkább kényelmetlenné teszi a helyzetet számodra. Magadban. Valószínű, hogy ebből kívülről semmit nem látni.
2022. jan. 28. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem akarok az lenni, aki nem vagyok, csak azért mert ez az "elvárás". Én jól érzem magam úgy, ahogy vagyok.

#2 voltam

2022. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mert szeretnék funkcionális tagja lenni a társadalomnak.
2022. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Úgy élsz, ahogy szeretnél vagy úgy, ahogy elvárják?
2022. jan. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős a dolog. Volt egy munkatársam, aki nagyon extrovertált volt, kicsit agresszív is. Én intro vagyok, egymás közelébe kerültünk, mint munkatársak, és észrevettem, hogy egy idő után míg őneki fékeződött a pörgőssége, addig én elkezdtem pont pörgőssé-, nyüzsisebb személyiségjegyeket képviselővé válni.
2022. jan. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ezt csak úgy tudom elérni, ha hozzám közelálló emberekkel vagyok+ alkohol.
2022. jan. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, pl munkakeresésnél/új munkahelyen.
2022. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ilyen, nem is lesz.
2022. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!