Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az introvertáltabb...

Szerintetek az introvertáltabb embereket diszkrimináció éri amiatt, mert a világ jobban kedvez az extrovertált beállítottságúaknak?

Figyelt kérdés
Természetükből adódóan hátrányuk származik amire azt lehet mondani, hogy hát midnenkinek egyenlő eselyei vannak...igenám, csak egy introvertáltnak extrovertáltnak lenni elképesztő nagy erőkifejtés és hamar ki is lehet merülni tőle.
2020. okt. 21. 21:50
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
63%
aki akar, az tud ervenyesulni, ha intorvertalt, ha extrovertalt. nem szabad masok velemenyevel foglalkozni. egyszeruen ennyi. :))
2020. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%

Az introvertált NEM annyit jelent, hogy aszociális vagy gátlásos!!!!

Aki tényleg introvertált, annak semmi gondja sincs a társadalomba beilleszkedéssel, érvényesüléssel!

2020. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

2


De nagyon sok pálya egyszerűen nem neki való abból kifolyólag, hogy nem bírja az energiaszintjük el azokat a pályákat.


Így limitáltabb karrieropciók közül kell válogatniuk.

2020. okt. 21. 22:00
 4/34 anonim ***** válasza:
50%

Öszintem szólva fogalmam sincs, milyen pálya lenne az, amit "nem bír az energiaszintjük", ugyanis ilyen nincs.

Sok híres szinész, elöadómüvész, cégtulajdonos is introvertált, csak megfelelöen szocializálódott emberek.

Szóval írj már pár olyan pályát, ami szerinted nem megfelelö!

2020. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Színész? Kicsoda introverált? Miért választana valaki olyan pályát ami nincs összhangban az alaptermészetével? Ez én nem értem. És saját magával b..ik ki az illető.
2020. okt. 21. 22:06
 6/34 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagy tisztában azzal, MIT jelent az introvertált! Ugyanis NEM AZT, hogy egyedül egy barlangban érzi jól magát, hanem azt, hogy egyedül IS jól elvan, meg idönként VAN IGÉNYE egyedüllétre!



Amire te gondosz, az a gátlásos, aszociális, lúzer tipusú ember, aki akár extrovertált is lehet, csak rosszul szocializálódott!

2020. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Pedig te nem érted. Azért van igénye egyedüllétre mert hamarabb kimerül társaságban mint az extrovertáltak akik feltöltődnek társaságban.


Tehát mégegyszer: Introvertált = Kimerül, elfárad társaságban

Extroverált = Feltöltődik energiával társaságban


Szóval ennélfogva nagyon is érthető, hogy egy introverált nem lesz ügyvéd, politikus, közszereplő, mert emberek között elfárad, kimerül így nem is fog tudni tartósan jól teljesíteni pont emiatt a fáradtság miatt.

2020. okt. 21. 22:20
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Mondj már egy olyan pályát, aminél nem kerülsz emberekkel kontaktba? Mert a laborban sem vagy egyedül, a gép előtt sem, kint a szabadban sem. Én is emberekkel dolgozok együtt, velük kell foglalkoznom a munkám során. Amikor feltöltődni akarok, akkor otthon bezárkózok az egyik szobába és zenét hallgatok, fekszem, agyalok, olvasok. Utána megint minden rendben van, és megyek vissza emberek közé. Egyáltalán nem érzem megterhelőnek. Egy ember viszont nagyon zavart és kihúzta nálam a gyufát: az egyik exem, aki mindig mindenhová utánam jött, még a wc-re is miközben nagydolgom volt. Fürdésnél, sminkelésnél ott állt felettem és nyomta a sületlenségeit. Tőle lezsibbadt az agyam, de ő szerintem neked is az idegeidre menne. Aki tiszteletben tartja az énidőmet, és akivel kellemesen lehet beszélgetni mélyebb témákról is, együtt tölteni az időt veszekedés és a piszkálásom nélkül, az sosem zavar engem és csak minimális energiát von el tőlem. A számomra fárasztó emberek általában a pletykafészkek, a rosszindulatú akarnokok, a zsarolós manipulatív emberek. Ezek 3mp alatt lehoznak az életről és az egész napomat elrontják.
2020. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
#4, Én se hiszem, hogy sok introvertált színész lenne a pályán.
2020. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Semmilyen diszkriminációról nincs szó. Az introvertált beállítottság egy tulajdonság, ami nincs mások által hátrányosan megkülönböztetve.

Ilyen alapon én a 172 centimmel nem vagyok alkalmas kosárlabdázónak, akkor ez diszkrimináció?

2020. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!