Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy baráti pár meghívott minket egy vidéki fesztiválra és utána házi buliba. Én eléggé introvertált vagyok, és őszintén szólva a hátam közepére sem kívánom hogy 4 óra utazás és 8 óra munka után még fesztiválozzak meg bulizzak. Olyan lenne ez nekem, mintha még lenne egy 6. munkanap a héten, egyszerűen elfáradok a sok interakciótól. Egy hosszú nap után az a leginkább pihentető számomra, ha elvonulva olvashatok vagy végzek egy kis fizikai munkát a kertben, ezek teljesen kikapcsolnak. Mellesleg covid miatt sem tartom még nagyon jó ötletnek a házi bulizást és egymás hegyén-hátán alvást, bár lehet ez csak kifogás. Párom azt mondta ha nem megyek, akkor ő sem, nem érezné magát olyan jól. Bár szerintem tőlem függetlenül is mehetne, máskor is volt már ilyen és jól működött. Ti simán kihagynátok ha nem akarnátok menni vagy erőt vennétek magatokon és a párotok kedvéért vagy udvariasságból elmennétek?

2021. jún. 23. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Én erre csak annyit tudok mondani,hogy eddig mindig azokból lettek a legeslegjobb bulik - legalábbis nekem- amikre egyáltalán semmi,de semmi kedvem nem volt menni.
2021. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem hagynám ki!

29/N

2021. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!