Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tanuljam meg kezelni az...

Hogy tanuljam meg kezelni az idióta embereket? Hogy tanuljam meg elengedni őket?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig "meg akarom őket váltani", kijavítom őket stb., de aztán folyton tájékozatlanságból fakadó dolgokat állítanak, amiből lehetetlen kizökkenteni őket, valamint hülyeségeket beszélnek, majd el kezdenek személyeskedni, végül pedig azt veszem észre, hogy egy kicsit felhúztam magam.


Hogy tanuljam meg végre kezelni a hülyéket?


(Egy dolog biztos, gyűjtőbe nem leszek tanár, még triplafizetésért sem.)



2022. febr. 6. 00:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ellenkező esetben kirúgnának, mert az első nap repülne a kulcscsomó valamelyik félig analfabétához.
2022. febr. 6. 00:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2022. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aztán valamiért a végtelenségig vitázok velük. Csak azért, mert nehogy már bénának tituláljon és azt higgye, hogy nem tudok mit reagálni az "érveire".
2022. febr. 6. 01:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szivatnak. Lassan, de biztosan kikészítjük az idegeid. Bevállt módszer, amikor valakitől megakarunk szabadulni. Ott hibázod el, hogy borzasztó okosnak képzeled magadat, a többieket meg analfabétának.


A legjobban amivel visszavághatsz nekik, ha maradsz, és átlátsz a szitán.

2022. febr. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4.

Oksi, ezt nem igazán értettem, lehet azért, mert késő van nekem...

2022. febr. 6. 03:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Eljátszák a hülyét, hogy kikészítsenek és elmenj.


Ennyi.

2022. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!