Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félve merem feltenni a kérdést...

Félve merem feltenni a kérdést de- Az animés közösségek ennyire maguknak valóak vagy csak én találkoztam jóeséllyel fiatal/gyerekekkel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 12:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
#10 A kérdésben nem szerepelt semmilyen megnevezés csak a kérdés, hogy az anime gyerekmese-e. De ahogy látod #9-es válaszoló is egyből kötözkódik. Az ilyenek biztos csak gyerekek lehetnek.
2022. febr. 6. 14:17
 12/53 anonim ***** válasza:
91%

#11

Te is rögtön ítélkezel, látható, hogy prekoncepciód van a témát illetőleg.

2022. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
#12 már a kérdésből is egyeneságú következtetés vonható le, hogy nem rögtön ítélkezem, hanem van tapasztalatom. Ezért tettem fel a kérdést is. Nehezen tudom elképzelni, hogy aki alapjáraton kötözködni szeretne egy emberrel azért mert sértettnek érzi magát azáltal, hogy mesének nézik az általa kedvelt szórakozást az egy felnőtt ember lenne.
2022. febr. 6. 14:31
 14/53 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező azon nem gondolkodtál el, hogy te vagy a bunkó? Leszólod más hobbiját aztán megsértődsz ha el vagy küldve a francba.
2022. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem szóltam le hanem feltettem egy kérdést. Emellett neis haragudj meg de megsértődni majd trollkodni azért mert valaki "leszólta a hobbidat" abszolút dedós, nem tudom te hogy vagy vele?
2022. febr. 6. 17:43
 16/53 anonim ***** válasza:
85%

Ja, hogy te vagy a kötözködős, aki nekiállt kekeckendni velem, kérdező? Tudod, ha ugyanazt a reakciót kapod mindenkitől, nem mindenki mással van gond... Az hogy te nem érted meg, hogy nem a forma tesz valamit mesévé, vagy felnőttnek való művé, az a te szegénységi bizonyítványod, nem azoké akik belefáradnak hogy kétszázadjára is megpróbálják felfogadni veled a tévedésed.


"a valakinek mese akkor neki az." A logikád alapján ha a Józsika kijelenti a pacalról hogy az bicikli, akkor az bicikli lesz, nem kaja. Ragyogó érvelés...

2022. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Egyszer tettem fel a kérdést, ezenkívűl elképzelésem sincs te miről beszélsz.
2022. febr. 6. 17:50
 18/53 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok animés, életemben egyet nem láttam, de kérdező, te nagyon értetlennek tűnsz, szerintem minden embernek felmegy tőled az agyvize.
2022. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Na, mégis miért lennék értetlen?
2022. febr. 6. 18:03
 20/53 anonim válasza:
21%
Na jó emberek most áljatok le megint elterelődött más felé a beszélgetés. A kérdező tényleg egy normális kérdést tett fel nem értem hogy akkor a veszekedés helyett miért nem válaszoltok erre, ha rendesen elmagyaráztátok volna neki akkor most nem mennének oda vissza a sértések. A kérdésre a vàlasz: Őszintén bármilyen korosztályból lehetnek animések, nyílván vannak fiatalabbak meg idősebbek, de ez így van kb mindennel mondjuk ha azt kérdezném hogy ki szereti a focit kb majdnem minden korosztályból jelentkeznének. Általában az ilyen kérdésekre azért szoktak néhányan durvábban válaszolni mivel vannak olyan emberek akik az animét tényleg csak mesének tartják holott vannak köztük elég durvák amiket inkább nem mutatnék meg kisgyerekeknek, de ők ezt nem tudják elfogadni helyette továbbra is ezt állítják, hogy az anime mese és gyerekeknek való, persze vannak kivételek.
2022. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!