Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félve merem feltenni a kérdést...

Félve merem feltenni a kérdést de- Az animés közösségek ennyire maguknak valóak vagy csak én találkoztam jóeséllyel fiatal/gyerekekkel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 12:53
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
70%

De kérdező, te is ugyan úgy meg vagy sértve ezáltal, te is ugyan úgy csak a frusztrációd adod le itt és úgy állítod be az anime nézőket, mintha MIND megbántott volna és MINDET egy kalap alá veszel. Elmondtam szépen, hogy mi lehet az oka és, hogy nem mindegyik ilyen, te pedig ugyan oda kanyarodsz vissza, csak, hogy neked legyen igazad.


Ezzel nem leszel különb azoktól, akiket szidsz és egyátalán nem tudlak sajnálni

2022. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

"De kérdező, te is ugyan úgy meg vagy sértve ezáltal, te is ugyan úgy csak a frusztrációd adod le itt"


Ez honnan jótt le?


"úgy állítod be az anime nézőket, mintha MIND megbántott volna és MINDET egy kalap alá veszel."


Ez honnan jött le?


"Elmondtam szépen, hogy mi lehet az oka és, hogy nem mindegyik ilyen, te pedig ugyan oda kanyarodsz vissza, csak, hogy neked legyen igazad."


Elmondtam, hogy alapjáraton nem lehet veszekedésre használni az oldalt, márpedig itt már kb a második oldal óta jöttek emberek akik nem a kérdést válaszolták meg hanem sértettségből szóltak be. Ahogy azt is mondtam hogy senkinek nem kell tűrnie az ilyen viselkedést sem itt, sem élőben mert nem helyes. Egy egyszerű kérdésre egyszerű válasz. Nem beleállunk a másikba elkezdve feltételezni róla olyan dolgokat amiket nem tudom hogy megcsinált-e csak feltételezem mert voltak emberek akikkel ezt tapasztaltam. Pont ez a provokáció.

2022. febr. 9. 11:07
 43/53 Hintalow ***** válasza:
63%

Ez főleg azèrt van amúgy mert a legtöbb animès közössèg fiatalabbakból áll. Idősebb korukra a többsègnek eltűnik az ezirányú èrdeklődèse, a maradèk meg túl sporadikus, hogy közössèget alkosson, van egyèb hobbija is, megvan a saját szociális köre (ilyenkor már sokkal kevèsbè szerez az ember új ismerősöket) meg általában nem èr már rá annyit ilyenekre. Ha meg keresne is közössèget, goto első bekezdès, túl fiatalok lesznek már számára.

Èn valahogy a 90-es èvek vège óta nèzek animèt, de nem nagyon találkoztam idősebb közössègekkel. Gondolom a te tapasztalataid sem 30-35+ èves emberekre vonatkoznak 😃

2022. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
#43 fogalmam sincs milyen korosztály lehetett eddig. Egy-két 30+ évest ismertem de az más, nem közösség volt az az egy-két ember. Legalábbis nem tudok róla. Így csak elképzelni tudom a produkált viselkedésből hogy milyen korosztály lehettek.
2022. febr. 9. 11:21
 45/53 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1158..


Hm feltételezem ez a te kérdésed. Ebben én nem találok semmi provokatívát, ott is csak te háborogtál. Egészen komikus vagy, kérdező

2022. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem. Egy anoním oldalon neki állunk feltételezni egy anoním emberről ezt azt az már rég nem normális. Ismerem ezt a hozzáállást, vannak ilyen speciális emberek akik ezen az oldalon a "megismerik" máaok " kézírását", "fogalmazását" és stílusát. Ez már gáz.
2022. febr. 9. 11:51
 47/53 A kérdező kommentje:
Teszem hozzà megint ott vagyunk, hogy nem a kérdésről van szó a válaszokban hanem "személyes" sértettség miatti kötekedésről.
2022. febr. 9. 11:52
 48/53 anonim ***** válasza:

Feltételezni bármiről bármit lehet, ez az élet rendje. Ha nem léteztek volna hipotézisek, akkor most nem ott tartanánk, ahol. Teljesen normális, hogy egy teljesen ismeretlen emberről véleményt formálunk a viselkedése alapján. Te esetleg sose tettél még ilyet?


Vagy talán tévedek és az a kérdés nem a tiéd? És nem, nem a fogalmazásmód miatt ismertelek fel, bár az is árulkodó volt. Hanem a témáról.


Mindenbe olyat próbálsz belemesélni, ami nem igaz, én pedig csak az igazságtalanságot és a hülyeséget nem tűröm, jelen pillanatban pedig ezt a posztot mindkét kategóriába belesorolom.

2022. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Nem, ez a hozzászólásaidról szól. Amit leírtál, arra lehet reflektálni és arról véleményt formálni. És nem, nem csak a szó szerint leírt dolgaidról van itt szó, hanem a burkolt kijelentéseidről amik már szándékos szúrkálódások.


Mondd csak, ki bántott meg ennyire?

2022. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

"Vagy talán tévedek és az a kérdés nem a tiéd? És nem, nem a fogalmazásmód miatt ismertelek fel, bár az is árulkodó volt. Hanem a témáról."


Igen. Felismerni nem ismerhettél fel.


"Mindenbe olyat próbálsz belemesélni, ami nem igaz, én pedig csak az igazságtalanságot és a hülyeséget nem tűröm, jelen pillanatban pedig ezt a posztot mindkét kategóriába belesorolom."


Mi az a minden amit bemesélnék?

A hülyeség ott kezdődik hogy hisztiznek feltételezhetőleg gyerekek amiért mesének nevezik az animét. Az általad linkelt kérdés alatti válaszokat félig végig olvasva is jól látszik. Még ott lehet provokációról szó, de ott is az a helyzet, hogy egyszerűen leálltak kötekedni holott köze nincs a kérdéshez. Ahogy te most.

2022. febr. 9. 12:01
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!