Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félve merem feltenni a kérdést...

Félve merem feltenni a kérdést de- Az animés közösségek ennyire maguknak valóak vagy csak én találkoztam jóeséllyel fiatal/gyerekekkel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 12:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 Hintalow ***** válasza:
100%

Szerintem az animét nézők jó arcok. Én is animét nézek, és szuperdeluxe jó arc vagyok. Pont.

Innentől minden további vita értelmetlen :D

2022. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
89%
Az animés közösségek nyitottak, de a kekeckedőket (ez vagy te kérdező) semmilyen közösség nem díjazza. Te sokadjára zaklatod őket hogy mese-e az anime, és amikor elmondják hogy nem csak mese lehet, de van az animék között mese IS,, behisztizel hogy neked mese és kész. És kijelented, hogy az animések hisztisek...
2022. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

#32 "Te sokadjára zaklatod őket hogy mese-e az anime, és amikor elmondják hogy nem csak mese lehet, de van az animék között mese IS,, behisztizel hogy neked mese és kész. És kijelented, hogy az animések hisztisek..."



Kiket zaklattam először? Hol van az hogy én zaklattam bárkit is ilyesmivel?

2022. febr. 7. 10:04
 34/53 anonim válasza:
49%
Szerintem egy kicsit félreértettétek a kérdezőt. Amikor először feltette a kérdést, hogy az anime mese-e, azt valószínűleg nem bunkóságból hanem puszta kíváncsiságból, érdeklődésből tette fel, mert lehet hogy ezt hallotta valahol és ahelyett hogy egyből ez alapján ítélkezett volna megkérdezte a közösséget. Kedves kérdező, a negatív reakcióknak az oka az, hogy ez egy elterjedt sztereotípia az animésekről, amiből már sokaknak elege van és valószínűleg véletlenül darázsfészekbe tenyereltél. A kiírt kérdésedre a válasz: az animékből és animésekből sokfélék vannak, utóbbinál gyakran a fiatalabb korosztályból.
2022. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!!!
2022. febr. 8. 21:20
 36/53 anonim válasza:
50%
Szívesen :)
2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, nem minden animés ilyen, egészen nyitott egy közösség vagyunk, a legtöbb dolgot elfogadjuk, főleg az idősebbek körében (bár ahogy minden nagyobb csoportban, így itt is akadnak szélsőséges esetek), ahogyan eddig én észrevettem. A probléma valóban azzal volt, hogy mesének nevezted az animét, mégha csak rá is kérdeztél, ezt a véleményedet pedig tartottad is (biztosra veszem, hogy voltak kultúrált válaszok is, csak azt már nem vetted észre). Az animés közösség erre nagyon harap, ugyanis nem tudom észrevetted-e, viszont rengeteg ember provokáció céljából használja ezt a kifejezést az animére, ami szerintem okkal vágja ki a biztosítékot sokaknál. Személy szerint engem azért zavar, mert ez alapján egy Steins;Gate-t, ami egy kőkemény dráma vagy egy Elfen Liedet, amiben pedig több a vér, mint egy általános gimnáziumi osztály tagjaiban összesen simán megmutathatnám a gyerekemnek, pedig nem. Nyilván egy hat évesnek nem fogod mutogatni a Fűrész szériát sem, remélem érted, hogy értem.


Tehát összegezve nem, nem mindenki bunkó, csupán érzékeny témára tapintottál és szerintem tudatosan.

2022. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, viszont engem nem érdekel másnak a személyes sértődöttsége. Az hogy valaki feltesz egy kérdést te pedig nem rendeltetésszerűen használva az oldalt elkezdesz vitázni és trollkodni mással, az nincs rendben. Ezzel gyakorlatilag ráeeősítenek a szteretípiákra. Mindenki maga tsrtozik felelősséggel a viselkedéséért nekem pedig nem kötelességem tűrni, ahogy egy embernek sem, sem előben a kultúrálatlan kötekedő embereket csak mert sértettnek érzik magukat.
2022. febr. 9. 10:43
 39/53 anonim ***** válasza:
50%
Az a lényeg, és szerintem ezzel te is tisztában vagy, hogy a kérdésed provokatív. Ez ugyanolyan, mintha beszólnál a gamereknek, mind agresszív kocka, akikből sorozatgyilkos lesz. Itt meg megerősítésre vársz. Nyilván máshogy reagál egy negyvenéves animefan, mint egy tizennégy éves, de mindkettő el tud küldeni a fenébe a maga módján, ha kritizálod a hobbiját.
2022. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Az már mindenkinek a saját hibája ha alapból egy anoním oldalon hagyja magát provokálni, arról ne is beszéljünk, hogy kinek mi a provokatív. Ha nem képes valaki értelmezni egy egyszerű kérdést és a legrosszabbat nézi ki belőle az az ő hibája lesz, nem az enyém és nekem nem kell ezt elviselnem. Ha így viselkedik valaki azzal nem cáfol meg sőt, igazol a viselkedésével.
2022. febr. 9. 10:58
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!