Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rettegek attól hogy megkéselne...

Rettegek attól hogy megkéselnek az utcán, mennyire kell tartanom?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és idén érettségizem, és ha minden jól megy jövőre Budapestre megyek tanulni, viszont eddig csak Győrben jártam inkább és sosem tartottam ettől, de ha arra gondolok hogy Budapesten kell tömegközlekednem, és mennyi késelésről hallani, akkor eléggé összeszorul a gyomrom. Mennyire reális tartanom ettől fényes nap, vagy pedig szimplán csak a kötözködéstől? Esetleg tanácsokat tudnátok adni?

2022. febr. 11. 13:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Tanacs: kezeltesd a paranoiadat es a szorongasaidat. Budapest nem Mordor, nincs minden nap keseles es orkok sem jarnak hordakban.
2022. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Paranoiás vagy bazz. Győr se kisváros, ott hányszor késeltek meg?
2022. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
am sokat nézel tvt? ez nem valami propaganda ez a késelés? a szüleim is mindig ezzel jönnek,hogy budapesten mindenhol késelnek.
2022. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Úristen, hogy tudsz ennyi hülyeséget összehordani! Ne gyere Budapestre, mert alkalmatlan vagy az önálló életre!
2022. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a paranoid tévképzeteidtől kéne inkább tartanod.
2022. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél egy szúrásálló mellényt. Persze még tökön szúrhatnak, elvághatják torkod...
2022. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
szerintem első körben maradj otthon, és kezeltesd a paranoiádat, ezt komolyan kell venni, ha súlyosbodik ártatlan emberek láthatják kárát!
2022. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem költözz együtt anyukáddal, és minden nap kísérjen el az egyetemre is... :)))


Na de most komolyan... Hogy lehet valaki ennyire paranoiás..?????

2022. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél 1 paprika és 1 CS sprayt tartsd zsebben övcsipeszen . Veszély esetén ha nincs kikerülesre mód sem lepattanni lefújod a gennyest .
2022. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

#1

"Budapest nem Mordor"


Azért ezzel vitatkoznék 🤣🤣

Nyilván a kérdező erősen túloz de azért na..:D

2022. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!