Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rettegek attól hogy megkéselne...

Rettegek attól hogy megkéselnek az utcán, mennyire kell tartanom?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és idén érettségizem, és ha minden jól megy jövőre Budapestre megyek tanulni, viszont eddig csak Győrben jártam inkább és sosem tartottam ettől, de ha arra gondolok hogy Budapesten kell tömegközlekednem, és mennyi késelésről hallani, akkor eléggé összeszorul a gyomrom. Mennyire reális tartanom ettől fényes nap, vagy pedig szimplán csak a kötözködéstől? Esetleg tanácsokat tudnátok adni?

2022. febr. 11. 13:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Raboló, aki életveszélyt okozó testi sértés miatt nyomkövetős volt.


ALAP a CS spray és a gáz/gumis pisztoly.


Akik szerint nem, azok gondolom a biztonsági övet sem kötik be, hiszen kamion ellen nem véd.

Meg nem tartanak otthon porral oltót, mert minek, ha munkában vannak, mikor leég a ház, ugye?

2022. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

A tűzeset meg a biztonsági öv aztán marhára összepasszol a késeléssel, ugye.

Birka...😄

2022. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

11: aki nem gyakorlott ember, annak sokkal veszélyesebb ilyesmit magánál tartani, mert jó eséllyel elveszik tőle, és ellene fogják használni...


De kérdező, nehogy azt hidd már, hogy ilyen utcai támadás napi szintű és egész Budpaest olyan mint Bronx.... :-DDDD

2022. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

13.-ra.


És hogyan veszik el??? Vegyél már el egy gázsprayt! A pisztolyt meg nem mutogatni kell, hanem mielőtt belép a rigó ütő/rúgó távba, 2X arcba lőni, és kész!

2022. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
14: na jó, képregényeken meg akciófilmek alapján elképzelt világodat nem tudom megingatni... :-DDDD
2022. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

14 menj le bunyózni inkább, látszik h lövésed sincs a harcról.

Én késharcoltam is többek között, 7 méteren belül nincs idő lőfegyvert rántani se.

A gázpisztoly meg főleg semmit nem ér, vagy fuss, vagy add oda a pénzed, ha csak nem vagy hülye.

2022. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%
12 # komlpett idióta , sem a szöveg sem a szavak értelmezese nem megy neki , tipikus facebookos negmondó segédproli szint .
2022. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
16: főleg akkor, ha hárman-négyen vannak ellene...
2022. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%

Jó.


ÉN: ZT bicska. Böker fix kés. ESP vipera. Alfa G040. CS spray.


Akik szerint nem kell az önvédelmi eszköz, az viseljen futócipőt, fogvédőt, és kössön életbiztosítást!

2022. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%

19: te is paranoiás vagy....???


40+ éve élek bp-en, még soha nem volt ilyesmire szükség.... Soha nem akartak megtámadni.

2022. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!