Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rettegek attól hogy megkéselne...

Rettegek attól hogy megkéselnek az utcán, mennyire kell tartanom?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és idén érettségizem, és ha minden jól megy jövőre Budapestre megyek tanulni, viszont eddig csak Győrben jártam inkább és sosem tartottam ettől, de ha arra gondolok hogy Budapesten kell tömegközlekednem, és mennyi késelésről hallani, akkor eléggé összeszorul a gyomrom. Mennyire reális tartanom ettől fényes nap, vagy pedig szimplán csak a kötözködéstől? Esetleg tanácsokat tudnátok adni?

2022. febr. 11. 13:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

Nincs sok keseles.

De ha megnyugstat,marhabor dzsekin nem megy at a kes.

Nadragban is hord bor vagy vmi keselesallot varrj/ragassz a nadragod belso oldalaba.

2022. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

Most akik megmondták az tutit!!!:DD

Jó,nyilván kérdező kicsit paranoiás,de nem ok nélkül!

Attól még hogy téged vagy bárkik nem szúrtak le,ugyan úgy 100-szor több az esélye hogy leszurjanal PESTEN mint Győrben (Mert ügye Bp 1 millióan laknak)

Ugye ott van Blaha, Kazinczy tér,vagy bármilyen út ahol nem svéd csere diákok járnak.

Önvédelmi fegyverről annyit ha még használni se tudod,vagy nem használtad akkor még szép hogy könnyen elherélnek.

Kérdező:

Ha megakarod védeni magad, akkor vegyél egy dezodort,meg elég egy topjoy-os üveg/tatkiai tollt :)

Nyilván nem kell össze csinálni magad,de ha nagyon megakarod védeni magad,akkor nézzél körül,és legyél az ajtó közelében,és mondjuk olyan pozícióban ahol nem tudnak 10-szer megszurkalni.

2022. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

21.-re.


Gyógyszerre iszol? Átmegy!

2022. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

Látod, kérdező, nem késelőkkel van tele a város hanem idiótákkal. Azok veszélyesebbek is 🙄

Legyen nálad mindig paprikaspray. Én Győrben nagyon biztonságban éreztem magam, többségében kifinomult embereket láttam, pedig nem csak a belvárosban mozogtam. Budapest már neccesebb.

2022. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

Na azért Győr sem volt mindig a béke szigete...


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__461..

2022. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%
12 éves korom óta járok egyedül a városba és még nem volt bajom belőle.
2022. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Ja megint én vagyok a hülye mert nem támadtak meg :D Ez kész gyerekek :D
2022. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%

27

Én is amikor beültem kocsiba,mégis használtam övet,mégse ütköztem még autóval.

És már nem azért,ha téged sose támadtak meg,akkor mást nem?:DDD

Azért vicc,mert mondjuk amíg rizsázol hogy "jaj,engem soha támadtak meg stb stb" akkor még ugyanúgy blaha,nyócker,kisebb eldugobb helyeken még van bunyó :D

Vagy hogy értsed hogy mit akarok mondani:

Akkor hogy még nekem nem volt semmi konfilosod,akkor még másnak neki mennek,és lehet hogy PONT te nem,lehet hogy másnak neki mennek,és tényleg olyan indokkal hogy "rá néztek,és ezért megszúrkálak :<<<"

2022. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%

De amúgy nem azért,budapesten,és azon belül pesten többször van ilyen késes támadás,és senki se írja hogy "MÉ?GYŐRBE IS VÓT"

Igen barátom,csak tudod,itten több esélye van,vagyis nem mind1 hogy elmész svájcban dolgozni vagy szerbiába dolgozni :D

2022. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!