Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ha ma...

Miért van az, hogy ha ma Magyarországon egy negyvenes éveiben járó férfi, társaságban nem fogyaszt alkoholt akkor furán néznek rá és magyarázkodnia kell? Ennyire divat az alkoholizmus?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez elég gáz, hogy hazudnia kell az embernek, csak azért, hogy ne nézzék hülyének, mert nem iszik alkoholt (legyen ennek akármi is az oka). Apám 51 éves, ő sem iszik szinte soha, egy évben maximum 1-2 sört és ennyi. Én 19 vagyok, szintén soha nem iszom, mert nem szeretem az alkohol ízét, ugye fiatalok körében ez meg pláne fura.
2022. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nőként ugyanezt a reakciót kapom évek óta. Kb mintha valami mentális betegségemet fedném fel.
2022. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázkodni kell mert nem értik, hogy miért nem iszol... - "közöd? semmi".
2022. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is 51, életében egyszer ivott alkoholt, akkor jó beteg lett tőle. Azóta soha többet nem ivott. Szerintem ebben semmi furcsa nincs.
2022. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!