Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy javítsam a kommunikációs...

Summer2 kérdése:

Hogy javítsam a kommunikációs készségem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves visszahúzódó lány vagyok( ez írásban nem látszik mert akkor még kezdeményező is vagyok)de szóban mikor ideges vagyok akkor egy szót se nyögök ki vagy hülyeséget beszélek, ezért azt gondolom hogy unalmas beszélgetőpartner vagyok és ez megjobban elveszi a kedvem hogy kezdeményezzek kommunikációt mert úgy érzem az illető rám un.

A szüleimmel is olyan a kapcsolatom hogy nem beszéljük meg kivel mi történik nem is kérdezik így úgy érzem nem érdekli őket sem a mondandom. De közben meg arra vagyok hogy legyenek barátaim , járják közösségbe, bulizni meg ilyenek, de mintha gátak lennének bennem és nem tudnék felszabadulni


2022. febr. 20. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jut a jóból.

Üdv, sorstárs.

2022. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvass motivációs könyveket
2022. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!