Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sosem voltam az a bulizós...

Sosem voltam az a bulizós típus, viszont 30 éves vagyok és szeretnék eljárni bulizni. Szerintetek gáz lenne, ha elkezdenék bulizni járni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Esetleg van valaki, aki hasonló helyzetben van, vagy ismer olyan személyt, akik jóval később kezdtek el bulizni, szórakozni?

Normális válaszokat kérek, köszönöm.


30/F



2022. márc. 9. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, dehogy gáz. 30 vagy nem 70.

Én 26 vagyok de azt is lesz*rnám ha 30 évesen járnék el bulizni. Gondolom a barátaiddal mennél..az meg kit izgat :)

2022. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Más 30 évesen jön ki a börtönből, nem kettő és nem is négy év után... Így állj hozzá a témához.

Én idén leszek 30, de előfordul hogy elkérik a kasszánál a személyit csak néznek, a kor csak egy szám.

2022. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha sosem voltal bulizos tipus akkor most sem

Leszel az.

2022. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 70 évesen sem lenne gáz.
2022. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát..csak éreztetni akartam,hogy bővan fiatal még ehhez,hogy ezen stresszeljen. :)
2022. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hát..csak éreztetni akartam,hogy bővan fiatal még ehhez,hogy ezen stresszeljen. :)"


Engem az is meglepett, hogy 30 évesen nem küldted a temetőbe, mert itt az a módi.

2022. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van aki idősebben is eljár.

Én 31 leszek, de simán elmennék.

De mikor 20-25 évesen voltam bulizni, simán voltak 30-35 körüli pasik is.

2022. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben Bécsben egyes szórakozóhelyeken én voltam a legfiatalabb 21 évesen. :D


Magyarországon is voltam olyan bulikban, ahol 40 év körüliek is megfordultak. Sőt, ismertem is olyan 35 év körüli személyt, aki sokszor a korabeliekkel, máskor fiatalabakkal, néha vegyesen eljárt szórakozóhelyekre táncolni, inni.


Amikor én éltem a bulizós korszakomat huszonévesen, ezt nem tartottam cikinek. Most már 30 fölött már nincs hangulatom hozzá, esténként alig várom, hogy mehessek az ágyba egy könyvvel vagy a kedvenc Youtube csatornáimat bámulva, esetleg belealudjak egy filmbe. Nem azért, mert butaságnak tartanám a bulizást (nem tartom annak), csak fáradt vagyok estére, régebben még eljártam a régi melóhelyi sörözésekre, de már idővel úgy kellett odacibálni, aztán feladtam, már nem volt hangulatom hozzá, hamar elfáradtam, mindig vártam, hogy mehessek végre, hamar el is jöttem. Mondjuk visszaemlékezve régen se voltam egy nagy partyarc, de hajnali kettőig általában ott maradtam a bulikon. Néhány korombeli munkatársam még eljár sörözni, nem vetem meg őket ezért. Minden ember más és ez így van jól.

2022. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!