Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mást is csúfolnak az egyetemen?

Mást is csúfolnak az egyetemen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen gúnyolódnak rajtam a magasságom és a testsúlyom miatt, egyenként vannak barátaim, és úgy érzem, nagyrészt kedvelnek az évfolyamtársaim. 21/22 éves emberekről beszélünk, egy pár fős fiútársaság, akik mindig bántó megjegyzéseket tesznek, amikor elmegyek mellettük, a közelükben vagyok. Miért van ez? Nem gondoltam volna soha, hogy ez még egyetemen, felnőtt emberek között is divat. Más is járt már így?
2022. márc. 18. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Milyen szakra jársz?


Egyébként én nem tapasztaltam ilyet, pedig engem bántottak így verbálisan a gimiben és általános iskolában is.

2022. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak elszomorítani,de lesz ez még rosszabb is a munkahelyen,amikor újként téged csicskáztatnak mindenért,mert te vagy a fiatalabb,te dolgozz többet .....

Te nem mehetsz nyáron szabira mert xy-nak kell nyáron két hét a gyerek miatt

2022. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ismerek talán 10 embert közelről és 30-at látásból a párszáz fős évfolyamon. A többség nem is halad velem azonos tempóban, így alig van olyan, akivel ugyanazon a kurzuson vagyunk minden félévben. Esélyünk sincs csúfolni embereket, mert még az együtt induló baráti kör is alig találja meg egymást. Van persze 1-2 ember, aki ilyen ikonikus lett, de nem a kinézete miatt, hanem mert egy buta paraszt és úgy beszélt valamelyik tanárral vagy úgy viselkedett az évfolyamon belül rengeteg emberrel, hogy szekunder szégyenünk van tőle.
2022. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől szembe nem, de hallottam vissza ezt-azt. Pedig anno azt hittem, az egyetem feltételez egy bizonyos fokú érzelmi intelligenciát, de hamar kiderült, hogy tévedtem.
2022. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem szerencsére nem csúfoltak anno, pedig általánosban és gimiben is közkedvelt céltábla voltam, illetve nem is vettem észre, hogy mást csúfoltak volna nálunk. Viszont egy ismerősöm, aki másik szakra járt, mesélte, hogy náluk is ugyanígy volt egy pár fős baráti társaság, akik egy csomó mindenkire, főleg teltebb/csúnyácskább lányokra megjegyzéseket tettek...Szóval van ilyen. A munkahelyen is tapasztalok néha elég meghökkentő dolgokat felnőtt, néhány esetben középkorú emberektől, szóval a kor/végzettség még nem garancia arra, hogy valaki normális..
2022. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem általánosban és gimiben is csúfoltak a fogaim miatt. Ki is közösítettek.

Pont egyetem elején lett fogszabályzóm, tehàt ott is láthatták a kusza fogsorom. Soha nem voltam emiatt se kiközösítve, se kigúnyolva emiatt. De senki más sem. Szerettem oda járni. Nagyon meglepő volt a gimis rossz élmények után a pozitív csalódás.

N

2022. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kifogtál egy olyan közösséget amelyik gimis szinten ragadt.
2022. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shaddark ***** válasza:
0%

Doninancia.

Minden férfi erre törekszik. Neked remek lehetőség ez, mivel az életben is folyamatosan tesztelve leszel. Munkatársak, főnökök - de még az asszony is folyamat tesztelni fogja a dominancia szinted.

Ez nem egy rossz, csúnya, gonosz dolog. Egyszerűen így működnek az emberek.

Próbálj meg viccesen válaszolni, és hát...

Ha te elfogadod magad olyannak amilyen vagy, senki semennyire nem tud megsérteni. Ha vissza válaszolsz hogy "tudod te, mennyire szeretik a csajok hogy árnyékban van a fejük közben, nem a napon sülnek?" meg hasonló baromságokat, simán leszoknak róla. Mert csak azt érdemes zrikálni akit lehet is.

2022. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó.A legalja munka helyen,meg a legutolsó embereknél biztos így működik a dolog.Nem állatok vagyunk.Egy normális felnőtt ember nem közösití ki a másikat,mert kicsit másmilyen
2022. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, egyetemen? Nevesd ki őket, adj át nekik egy-egy kakasnyalókát!

[link]

2022. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!