Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik ha egy pszichopatá...

Mi történik ha egy pszichopatát az iskola évei alatt csúfolnak?

Figyelt kérdés
Mármint az orvosi értelemben vett pszichopata, akinek tulajdonképpen az a betegsége hogy nincsenek érzései. Valamint mikor kigúnyolják az osztálytársai/évfolyamtársai, érez szomorúságot, esetleg dühös? Mi lesz egy ilyen emberrel később?
2016. ápr. 26. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább pont ettől lesz pszichopata és nem annak születik eleve.
2016. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megalázol valakit( lényegtelen hogy pszichopata, vagy sem ), ne lepődj meg ha netán megtorolja azt valamilyen formában.


Ha meg nincs rá hatással a csúfolódás akkor nem fog nyomot hagyni.

2016. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megbosszulja, nem is akárhogy:D
2016. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy, az orvosi értelemben vett pszichopatát nem fog senki sem kicsúfolni, mivel rendkívül jó színészek, intelligensek, és úgy beolvadnak az emberek közé, hogy valószínű ő az "iskola közepe".
2016. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
41%

Annyira nem vagyok képben a pszichopata orvosi jelentésével, de én (valamennyire) annak tartom magam.


Általános iskola óta gúnyolnak, csúfolnak, megaláznak, fényképeznek, semmibe vesznek, kihasználnak és úgy érzem sokszor ok nélkül. Nem vagyok ragyás, púpos, nyomorék, kövér, sovány, stb stb.

Csak egyszerűen zárkózott vagyok, csendes, a hattérben meghúzódó és elég érzékeny. Ezekből következik, hogy ha egy rossz élmény ér (fent leírtak), akkor egyre jobban "bezárok", szorongok, amit velhetően észre is vesznek és tovább folytatják. Ezáltal ugye egyre rosszabb a helyzet, és biztos vagyok benne, hogy ez csak rosszabb lesz. Elbizonytalanodik az ember, nem bizik senkiben, ellenségének gondol mindenkit, úgy erzi mindenki őt nezi és épp rajta nevetnek, stb stb. Órákig tudnam írni...

Itthon annyival jobb a helyzet, hogy csak piszkalnak, meg masokhoz hasonlítgatnak, picit aláznak is - ez nagyon rossz színben tünteti del az itthoniakat, nem mindennapos, de mostanában elég gyakori, ezzel próbálnak ösztönözni, hogy kapjam össze magam......sikertelenül.


Mindeközben merheteteln düh, útálat gyülemlik fel az emberben. Emberenkent változik ez kinél hogy nyilvanul meg. Van aki rombol, tör-zúz, van olyan is, aki magaba fojtja és csak az önuralma tartja vissza. "Szerencsére" ez utóbbihoz tartozom, szóval az, hogy verekedésbe torkollik a dolog még arrébb van, de biztos, hogy van az a szint....

Ezen már csak az "segíthet" ha az ember ezt nem is mondja el senkinek. Bár ez ugy gondolom nem is mindig segit, a másik fél nem elég ha csak meghallgatja.


Na mindegy. Ez ennél sokkal bonyolultabb, de biztos vagyok benne, hogy NEM CSAK a szamítógép, a játékok, a rossz haverok, meg a többi baromsag miatt lesz pszichopata vagy gyilkos az ember. Persze vannak olyan emberek, akik alapból betegek és azért ölnek, belső kényszerből, de ez picit más. BIZTOS hogy az ilyen emberekre a környezet gyakorolja a legnagyobb hatast, az hajszolja el őket addig a pontig. Ez talan nem akkora felfedezés, de aki annyival lerendezi, hogy csak az az ember a hibas, senki más, úgy született, kezdettől fogva rossz volt, vagy egyéb mas dolgok okoztak, a környezetbek pedig semmi hatasa nincs ra, az ne is mondjon tobbet.


Az elöttem levő kommentelő írta is, hogy nagyon jó színészek. Ez most nem ilyen nagyképűsködés, önajnáozas, de tényleg, szerintem nagyon kevesen, vagy egyáltalán senki nem gondolja rólam. Mert nem látszik vagy jól leplezem (ez egyre parábban hangozhat :D). Nem mondom, hogy tökéletesen meglátszom, de egy "avatatlan szem" vagy egyszerűen egy olyan ember, aki nem ilyen jelek utan kutat, kétlem, hogy észrevenné. Belül már elmebeteg dolgokat műveltél a gyerekkel (jó, na, csak megverted, mert amúgy megerdemli), kívülről meg tök vidámnak tűnsz. Ez megint csak tök atlagosnak hallatszik :D



Egyelőre ennyi jut eszembe :D Viszont azt ne feledjétek, hogy nem mindenki így születik. En egy vidám, beszédes, rosszcsont gyerek voltam, ez szépen a "jó környezetnek és a csodás mai embereknek" köszönhetően atcsapott ebbe.

Megjegyzem embert nem ölnék, nem drogozom, nem iszom, nem is dohányzom, nem verekszem, viszont egy-ket gyereket nagyon szívesen szétvernék :D


(Nem olvastám at amit irtam, közben chateltem is, 1000 fele figyeltem :D szóval ha nagyon ertelmetlen az egész, akkor bocsi :D Kérdésekre szívesen válaszolok....ha tudok természetesen)

2016. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem attól lesz valaki pszichopata, hogy párszor kicsúfolják, ő meg gondolatban már kibelezi azt, aki gyakran szivatja -.- Egy az, hogy a pszichopaták nem azok lesznek, hanem úgy születnek, érzelmek nélkül..

Szerintem te nem pszichopata vagy, csak egy kis nyomi, aki menő akar lenni.

2016. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Igazad van, nem is tudom, hogyan látsz át rajtam ilyen könnyen.......Köszi, hogy legalább ez első sort figyelmesen végigolvastad :)

Pontosan menő akarok lenni, eltaláltad! Rohadtul nem izgat az, hogy a figyelem középpontjaba kerüljek, én csak nyugalmat szeretnék a hasonlóan jóindulatú és megértő emberektől, mint te :)

2016. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!