Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki szociális...

Van itt olyan aki szociális fóbiás, és van párja? Hogy sikerült megismerkedni, úgy értem nem volt nehéz nem zavarban lenni stb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
A szociális fóbiában szenvedők általában a túl sok embert viselik nehezen... Eggyel miért ne tudna ismerkedni, normális, nyugodt körülmények között, kettesben?
2022. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőkkel mindig jobban kijöttem, mint a férfiakkal, így nem jelentett gondot. Online ismerkedtünk meg és 2 héttel később találkoztunk. Mindketten izgultunk, de jól alakult. Ha van közös téma online, akkor lesz közös téma személyesen is.
2022. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem körülírt szociális fóbiám van, ami csak kb. 5 fő feletti társaságban jellemző, így amikor a párommal kettesben vagyunk, az egyáltalán nem zavar, sosem zavart.
2022. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola
2022. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állami fenntartású szociális otthon
2022. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es 5ös miről van szó? Nem értem hogy jön ide??
2022. máj. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!