Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek valamit csinálni...

Nem merek valamit csinálni amit szeretek mert félek hogy egyszer megunom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 11:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Félek hogy megunom ha pl, nézek egy filmet sokszor, sokszor eszem ugyanazt a finom kaját stb.
2022. ápr. 11. 11:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csinald.
2022. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akarom csinálni, létezik az hogy nem fogom megunni? Vagy olyan nincs?
2022. ápr. 11. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mintha túlzott biztonságra, kiszámíthatóságra törekednél. De valami más lelki dolognak a biztonságára vágysz szerintem valójában.

Én pl. azon jajongtam egy pszichológusomnak régen, hogy mi lesz, ha kigyógyít a depressziómból és akkor már nem fogom szeretni azokat a zenéket, amiket akkor. Nincs ekkora jelentősége ezeknek.

NE fogd vissza magad, csinálod, amíg meg nem unod. Ha megunod az meg csak azt jelenti, hogy valami másra vágysz.

2022. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jobb ha egy bizonyos félelem miatt nen csinálod, mint az, hogy azért nem csinálod mert meguntad?

Most vágysz rá, nem értem miért nem csinálod. Ha egyszer megunod, akkor nem fogsz rá vágyni, emiatt nem lesz rossz érzésed amiért nem csinálod.

2022. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ritkábban, hogy tovább élvezd vagy csináld olyan gyakran, ahogyan jól esik. Ha megunod, úgyis találsz majd valami mást.
2022. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Shaddark ***** válasza:
69%

Und meg. Majd találsz másikat amit imádni fogsz helyette.

Aztán eltelik egy kis idő és megint a megunt kell majd.

Én a kajákkal vagyok így. Amit éppen kívánok azt túltolom, majd kis szünet, addig eszem a következő kedvence(i)m. És kis idő múlva a megunás elmúlik :)

2022. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így semmi értelme, mert megvonsz magadtól dolgokat hót fölöslegesen.
2022. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem örök, örülj neki, amíg élvezed, aztán nézd meg, hogy hogy tudnád úgy alakítani, hogy még tovább élvezd, aztán ha ez már nem megy, akkor engedd el. Olyan, mint ha azt mondanád, hogy egyszer sem akarsz lekváros kenyeret enni, csak ha valaki megígéri, hogy örökké szeretni fogod a lekváros kenyeret.
2022. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: igen, pontosan errol van szo. Ez a kerdezo is csak egy ujabb szorongasos kenyszerbeteg akinek orvosi kezeles kellene, nem a gyk. 'muerto' kozonsege.
2022. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!