Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van màsodàllàsod?Szereted...

Van màsodàllàsod?Szereted csinàlni? Hogy bírod?

Figyelt kérdés
Ma ebèdnèl felreppent ez a tèma. Nàllunk 3 műszak van, 7napba (2 nap pihenő ès valamikor 10-12 óràzunk. Ès mindenki azt mondta, hogy a beosztas miatt nem tudnà vàllalni. Ami nàllam is igaz, vàllalnèk, de időben nem jönne össze. 1 embernek van màsodàllàsa, de ő egyedül H-P 6-2 melozik fixen. Ő azt monja imàdja amit csinàl,ès többet keres mint főàllàsban.Ti ezzel hogy vagytok?
2022. jan. 7. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Utálok dolgozni,nem ebből áll ki az életem. Vannak hobbijaim, szeretek otthon lenni, az állataimmal foglalkozni.

1 munkám van, napi 8 órás munkaidővel, 5 nap 1 héten. Normális a fizetés, megélek belőle.

2022. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Napi 12-14 órát dolgozok, heti 5-6nap.
2022. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vállalkozás mellett van egy 6 órás mellékállásom. Szeretem csinálni, másképp nem vállaltam volna.
2022. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Van, heti 2x oktatok pluszban esténként. Szeretem csinálni de ez is olyan, hogy váltott műszakos munka mellett nem igazán menne.
2022. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Viszont esti egyetemre járok munka mellett, ez kb olyan, mintha lenne. (Kegyetlen rossz érzés amúgy, akkor vállaljátok, ha egy szakma, karrier érdekében minden kötél szakad és egészen biztosan nincs más.)


Amúgy nem szeretek dolgozni. Én a szabadidőmet szeretem.

Illetve én tanulni szeretek valamennyire, de nem munka mellett.

2022. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!