Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fél az emberektől vagy antiszo...

Fél az emberektől vagy antiszociális?

Figyelt kérdés

A párommal többször volt olyan, hogy mielőtt ismerősökhöz mentünk csúnyán összevesztünk, majd azt mondta, így nem akar velem menni társaságba, mert csak rossz érzése lenne.

Ez csak kifogás tőle vagy mással is volt már olyan, hogy veszekedést követően nem akart egyből a párjával társaságban lenni.

Ismerőseim szerint, fél az emberektől meg gyerekes.



2022. ápr. 11. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg csak hisztis
2022. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shaddark ***** válasza:
0%

Ha a félelme "kedvéért" beáldozza a szerelmét az nem túl jó.

Tök mindegy milyen, ha ez a sorrend nála akkor ez hosszú távon hatalmas probléma lesz.

Az élet minden területén.

Remélem gyerekek még nincsenek...

2022. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én nem félek az emberektől, de egy-egy vita után én se parádéznék a párommal társaságban. Képmutatás lenne hogy dühös vagy rá, de együtt megyünk valahova.
2022. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen esetben én sem szívesen mennék társaságba, nem azért mert az emberekkel van bajom, hanem azért mert veszekedtem veled...mivan ha ott is elkezdjük? Az tényleg elég ciki tud lenni, szóval nem hiszem hogy antiszoc ez miatt.
2022. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan éreznék én is. Képtelen lennék egy alapos veszekedés után kiegyensúlyozott lenni és kedveskedni, humorizálni. Rögtön meglátszik rajtam, ha valami nem stimmel és utálok mások előtt színészkedni.
2022. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem szórakoztató neki az ismerőseiddel lógni, felületesen dumálni, jófejnek lenni velük, attól nem antiszoc.


Ezek a felszínes kapcsolatok sok embernek nem hiányoznak, heti fél órára se.

2022. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi esetre sem kifogás hogy veszekedés után nem akar társaságba menni, ahogy többen is írják teljesen valós és jogos dolog. A probléma szerintem inkább abban van hogy mondtad ez már többször megtörtént, és mindig pont azelőtt hogy társaságba mentetek volna. Erős passzív agresszív szabotázs ízt érzek a képletben. Szerintem próbáljátok meg őszintén átbeszélni a dolgokat, főleg azt hogy mennyire kedveli azt a társaságot ahova mentetek volna, mennyire szeret velük lenni, stb. Próbáljatok kompromisszumra törekedni, akár pl feleannyit menni vagy más társaságba járni, mert ezek az indulás előtti kényszeres viták titeket is rombolnak, meg a társaságba se tesz jó benyomást az utólagos programlemondás.
2022. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Pszichológus segítene, lehet igazad van, hogy fél az emberektől, a társaságban. Fél, hogy pl.: beég vmitől, nem tud hozzászólni a témához, vagy nem mer majd beszélgetni. Bármi ilyesmi lehet mögötte.
2022. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdező dumálja bele hogy fél. Nem is értem, miért menne társaságba vele az akivel veszekedett?
2022. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!