Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki szeret gyakorizni, miért ?

Aki szeret gyakorizni, miért ?

Figyelt kérdés

Unatkozom

Pontgyűjtés miatt

Szeretek csevegni

Függő vagyok

Csak szórakozom


Melyik ?


2022. ápr. 16. 12:20
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
93%
4-es,függő vagyok 🤭
2022. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hi, Noren, kérdezhetek valamit ? De nem privizek.
2022. ápr. 16. 12:28
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Unatkozom. Bár már régen voltam fent. Pár napja kezdtem el újra.
2022. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Noren, nem kell, mégse.
2022. ápr. 16. 12:36
 5/21 Noren1989 ***** válasza:
75%
Pedig màr akartam mondani, h csak egésznyugodtan kérdezz 😅
2022. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Jobb itt szembesülni mennyi idióta ember van aki képtelen megérteni egy-egy választ.

Ez segít magam hozzászoktatni, az ilyen emberekhez és a valóságban nem akadok ki rajta

Pl parkolni csak a menetirány szerinti oldalon lehet, bár szerintem ezért még soha nem büntettek, viszont úgy nem volt megoldható akadály miatt, és próbáltam elmagyarázni, hogy tolatni is lehet a másik oldalról és nem értette meg.

Lehet csak hülyének nézett, de pont, hogy ne kattogjak ilyenen, segít ez az oldal túltenni magam a sok hülyén.

2022. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Amikor az agyam üresjáratban van, akkor pont jó benézni ide 2-3 kérdés erejéig, amikor nem akarok semmi komolyba belekezdeni, csak egy 10-20 perces szünetre vágyom. Szélesedik a látóköröm:D - Pl. amikor egyetemista voltam, gyakran néztem be 2 tétel tanulása közben, most meg épp ebéd után igyekszem összeszedni magam.

Másrészt vannak kérdések, amikre tényleg hasznos válaszokat lehet kapni itt. Legutóbb pl. különféle barkácsszerszámokra kerestem rá a korábbi válaszok között, ami segített a választásban (nem kizárólag ezek alapján választottam)

2022. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Függő vagyok

Magányos vagyok

Depressziós vagyok

Nincs életem

Nincs kapcsolatom a külvilággal

Nincs jövőképem

Összegezve: szeretlek-gyűlöllek kapcsolatom van a gyakorival, mert rosszat tesz nekem, de nincs alternatívám.

2022. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

A függőség kivételével minden játszik.

Néha unalomból, néha valós információ szerzés és segítség kérés, néha azért, hogy én segíthessek, stb.

Ami viszont sokszor veszi el a kedvemet, az az, sokaknak ellenségkép-komplexusuk van.

2022. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Olvasok, válaszolok, levelezek.

F

2022. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!