Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki szeret gyakorizni, miért ?

Aki szeret gyakorizni, miért ?

Figyelt kérdés

Unatkozom

Pontgyűjtés miatt

Szeretek csevegni

Függő vagyok

Csak szórakozom


Melyik ?


2022. ápr. 16. 12:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Ismerkedés céljából, és már párszor voltak jó beszélgetéseim, ezért úgy gondoltam folytatom tovább.


22/F

2022. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezt szépen is megfogalmazni mint például, hogy ha rossz idő van ezzel ütöm el az időm, sok normális ember van itt, tanulhatok dolgokat, beszélgethetek itt új emberekkel, szeretek segíteni másoknak...

De a valóság sajnos az hogy az jár ide akinek valami nem passzol a rendes életében. Mert aki nincs elnyomva az nem akarja itt bizonygatni az igazát. Aki magabiztos az nem itt fogja feltenni a "tetszem neki?" "elég magas vagyok?" kérdéseket. És nyilván egy boldog ember akiben nincs frusztráció vagy szorongás vagy egy kis depresszió, az nem fog itt nézelődni, válaszolgatni.

2022. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

a politika rovatba járok, mert jelen pillanatban itt vannak még értelmes, okos emberek is. főleg az ukrán háborúval kapcsolatban kérdezek, ezért regisztráltam.

máshova csak benézek

2022. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

Unatkozom

Függő vagyok

Szórakozom

Vannak kérdéseim

2022. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Unatkozom, néha igazából a pontgyűjtés miatt vagyok itt, valamint -a legnyomósabb érv- nem klappol pár dolog az életemben és ideje jövök fel, hogy ne legyek egyedül a gondolataimmal, rosszabb pillanatokban legalábbis. Azt hiszem kezdek visszacsúszni a depresszióba, pedig elég keményen küzdöttem ellene.
2022. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Unalom,azt hiszem,függő is vagyok.
2022. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szeretek beszélgetni illetve gyakran ezzel töltöm a munkaidőt, jó elfoglaltság. 30/F
2022. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Keresem a jövőbeli gyilkosom..

Ja, semmi. Hát igazán én itt beszélgetni is szeretek. A humor kategória az egyik otthonom.. Meg függő is volnék. :DD Így szép az élet XD

2022. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak úgy, sokszor unalom, szeretek csevegni néha bár ez függ milyen az illető a sok degeneráltat, kivévé elmegy egynek.
2022. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló,mint a 8-as.

Illetve időtöltésnek talán jobb,mint a semmi.

2022. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!