Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, intelligens társaság...

Normális, intelligens társaságot manapság ilyen nehéz volna találni?

Figyelt kérdés
Egyedülálló,független huszonéves lányként élem a magam kis életét.Sokszor botlom ismerkednivágyókba,amire igyekszem nyitottan reagálni még is elszomorít hogy azt látom a többség közül egy vagy kettő olyan ember emelkedik ki akivel lehet intelligensen,átfogóbb témákról beszélgetni,filozofálni vagy csak amolyan pimaszul flörtölni.Valóban ilyen ritka ez manapság vagy nekem vannak túl nagy elvárásaim?

2017. dec. 26. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak rossz helyen maszkalsz :) pl ajanlom figyelmedbe a magasabb szinvonalu tancklubbokat. Kulturalis esemenyeket ahol a dress kod altalaban oltony es a legcsinosabb ruhak. Nyugalom a felso 10.000 meg nem halt ki. ;)
2017. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha pimaszul akarsz flörtölni ;)
2017. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz. Neked nem kellene az legyen, mivel lány vagy.
2017. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapásból megmondom Neked, hogy rossz helyen mászkálsz, ha mar ilyen kerdést kell fel tenned a gyakorira....
2017. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pimasz flörtölés hogy' kerül ide, mit értesz alatta (esetleg példákkal?)? (Priviben is irhatod.)
2017. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokan gondolják ezt,hogy egy lánynak könnyebb..talán abból a szempontból hogy nagyobb a lehetőség a válogatásra de úgy gondolom nem a mennyiségen hanem a minőségen a hangsúly.
2017. dec. 26. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
De ha rengeteg jelentkező közül egyben sem látod a minőséget, akkor valószínűleg úgyis benned a hiba.
2017. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!