Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szüleimet nem érdeklik, hogy...

Szüleimet nem érdeklik, hogy belebetegszem a 8 órás munkámba, de még társaságom sincs, hogy kimozduljak valakivel a szabadnapomon. Hogyan alkossak ilyen helyzetből “normális” életet vagy fogadjam el, hogy gagi az élet? 20/L

Figyelt kérdés

Ausztriában dolgozom, takarító vagyok. Nem, nincs semmi motivációm tanulni és nem érdekel semmi az égvilágon. (Mármint olyan dolog, amivel pénzt lehet keresni)

Barátkozni itt meg nem tudok, de soha nem is voltam barátkozós. Magányos vagyok, egy senkinek érzem magam, különösen ezzel a munkával. Nem is merem elmondani senkinek. Nagyon szeretnék normálisan szórakozni, mint a fiatalok, de eddig soha nem volt benne részem. Pénz jön, de nem tesz boldoggá. Max kaját veszek rajta. Bocsánat, de most nagyon kitört belőlem ezek a gondolatok.



2021. nov. 18. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
olvass, művelődj
2021. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne csüggedj. Neked legalább pénzed van. Itthon ugyanúgy végigmelóznád a hónapot azt a végén kapnál kb. 400 eurót.
2021. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs motivációd tanulni, fejleszteni magad, akkor mégis hogy gondolod hogy valaha is fogsz előrébb jutni az életben?


És most nem arra célzok, hogy orvosnak/ügyvédnek kell lenned. De az élet egy tanulási folyamat. Barátkozni is meg kell tanulnod!

2021. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Mi az amit szeretnél, írd össze.

Szüleid mit mondanak? Az derült ki számomra, hogy nem érdekli őket ha belebetegszel a 8 órás munkába, de mi a kapcsolat köztetek?

2021. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4# ma este felhívnak engem… kb 10 korul. De eddig az volt, hogy “nehogy ott hagyd ezt a munkahelyet is… maradj itt nyugdijig” stb.

Anyum drogos, vele ritkàn beszelek. Mamammal meg nagybatyammal vagyok csak kapcsolatban. Nincs szoros kapcsolat, annak ellenere, hogy minden nap kotelezo a videohivas. Mindennapi dolgokrol beszelunk es ennyi. Ritkan merem elmondani nekik a gondolataimat.

2021. nov. 18. 19:40
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Elöször is miért akarsz belebetegedni egy 8 órás munkába? Ez normális egy felnött számára.

Másrészt ha a munka nem tetszik, akkor keress másikat, persze ha semmi nem érdekel, akkor nehéz olyat találni, amivel nincs problémád.

Ismerettséget meg csak akkor tudsz szerezni, ha beszéled a nyelvet és emberek közé mégy.


Sem megfelelö munkát, sem ismerösöket nem tud más szerezni, és ez nem is a szüleid feladata, ahogy azzal sem tudnak semmit tenni, hogy a mostani helyed nem tetszik.

2021. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Édes vagy. Sajnállak.
2021. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Ottani magyarokat (FB csoport) is kereshetsz, mondjuk a régió nevével ahol vagy.

A 8 órás munkát miért érzed megterhelőnek, fizikailag probléma? (pl. fáradtság, nem bírod stb)?

2021. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogyan szeretnél továbblépni, jobb munkát találni, ha semmi nem érdekel, és nem is akarsz tanulni?

Mármint nyilván vannak olyan opciók, hogy kapcsolatok mozgósításával vagy természeti adottságaid kihasználásával, de ezek gondolom nem reálisak, ha iylet kérdezel.

Kinn meg sajnos eléggé adja magát, hogy nyelvismeret nélkül nehéz szocializálódni, plána, ha eleve nem is vagy barátkozós típus.

Van valami célod a kinn megkeresett pénzzel?

Mert ha van, érthető, miért cisnálod, ha nincs, akkor viszont adná magát, hogy itthon próbálkozz, legalább akkor egy akadállyal kevesebb lesz előtted, úgyis épp elég az, hogy kitaláld, mit kezdj magaddal, hogy olyan munkát kapj, amibe nem betegszel bele.

Igen, én is tudom, hogy nem egyzerű 8 órát végigdolgozni.

Nekem is az segít, hogy ha már ezt kell tenni a megélhetésért, legalább oylat csinálok, amit szeretek, és nem a hátam közepére kívánom az egészet. 25/F

2021. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8# a vegen faradok el az utolso 2-3 oraban. Eleve ugy volt, hogy 6h-ra jelentkezem, de keves a munkas. A masik, hogy egyedul dolgozom, nincs tarsasag, unalom van.
2021. nov. 18. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!