Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a kedvenc emberrel...

Melyik a kedvenc emberrel kapcsolatos emléked? És miért?

Figyelt kérdés
Lehet szerelem, családtag, barátság, osztálytárs, munkatárs bárki.

2022. ápr. 22. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kedvencem, sok szép emlékem van a rengeteg rossz mellett, mind más témájú.
2022. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most jól elgondolkoztattál. Azt hiszem még nagyon-nagyon kicsi voltam. Talán ovis, de annak is az elején járhattam, mikor megismertem egy fiút, akit nagyon megszerettem. Az ő mosolya a legkedvesebb emlékem. Mert olyan tiszta és ártatlan volt. Meleg és kedves. Olyan mosoly, amilyet azóta se láttam soha senki arcán.
2022. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy új családtagom elmondott egy rém muris történetet: amikor ő azt átélte, nem volt muris, csak utólag az volt. És érdekes, mert ez számomra egy tanmese is lett azóta.
2022. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, elmeséled nekünk is? 🤗
2022. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor életemben először randiztam egy lánnyal, és megdöbbentem, hogy milyen simán mennek a dolgok. A legjobb emlékem benne, hogy életemben nem csalódtam ennyire pozitívan. Amíg ez a randi nem történt meg végig azt hittem, hogy csúnya külső miatt vagyok szingli, de ő valahogy mégis kedvelt engem, mint szerelmi kapcsolat. Sajna szakítás lett utána, mert nagyon hamar ellaposodott a szerelem, de soha nem fogom elfelejteni.
2022. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!