Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Törölni akarom a messengeremet...

Törölni akarom a messengeremet, lelkileg hogyan vegyem rá magamat arra hogy letöröljem? 1 éve húzom halasztom a dolgot. Suliban mit mondjak ha kérdezik miért töröltem le, így nem tudok az osztálycsopiban sem infókhoz jutni(mondjuk engem ez nem zavar)

Figyelt kérdés
Anyám nem engedi hogy töröljem a messem mert hogy akkor nem tudom mit raknak fel a sulis csopiba...

#iskola #utálat #a messengert
2022. máj. 1. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ebből a szempontból szerintem nem oszt nem szoroz az osztálycsoport. Simán megkérheted a barátodat, hogy szóljon ha van valami fontos hír.
2022. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ott tartunk, hogy oktatási intézményeink képtelenek a szükséges információk átadására külső közösségi média hiányában?

De facto elvárás, hogy minden diák rendelkezzen vele?

2022. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bátran törölheted akár ma is. Csak figyelj órán, hogy ne maradj le semmiről. Tök hamar (pár nap) elő fognak jönni azok a dolgok amikre figyelni kell, máshogy kell csinálni. Egy-két hét múlva meg már áldani fogod magad érte.

Nekem nincs már egy ideje, tök jól elvagyok nélküle. Sőt, a fb még megvan, de kikövettem mindenkit, szóval akármikor megyek fel, üres a fal, max reklám van ott, vagy új ismerősöket ajánl. Csomó időm megmaradt így

2022. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13, nekem úgy is csak reklám van ott, hogy nem követtem ki senkit. Nagyon fura ez az algoritmus, reklám, valami random oldal, reklám, másik random oldal, eklám, csoport, reklám, csoport, reklám...


Csomót tekerek mire látok valami érdekeset.

2022. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja, én egyszerre több féle reklámtiltót használok. Ezért lehet kevesebb. De van amikor átcsúszik egy-egy.

A facebook már csak a pénzről szól. A célközönség régen nem a fiatalok, hanem azok az idősebbek, felnőttek, akik képesek és hajlandóak is ott költeni. Már az sokadlagos, hogy tudsz beszélni a távoli ismerőseiddel. Ezért is használom úgy ahogy.

2022. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont akkor lett népszerű a facebook, mikor kilencedikes lettem. Akkor még nem is voltak ilyen csoportok. Mégis megtudtuk mindig az infókat.

Tényleg azzal mi van aki esetleg nincs fent facebookon. Nem tud soha semmiről? Nem hiszem.

27N

2022. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha törlöd a messengert is megmarad minden amit írtál :)
2022. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem töröltem végül. De jól is tettem mert pont azután pár nappal miután ki írtam a kérdést, megszerettem a messengert mert rám írt életem szerelme. Azóta is együtt vagyunk.
2022. júl. 25. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!