Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hogyan befolyásolj...

Szerintetek hogyan befolyásolja az internet a társadalom fejlődését?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok információhoz rövid idő alatt hozzá lehet jutni, így talán lustaságra és türelmetlenségre neveli az embereket. (Minden téren is az életnek...) :,D
2022. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Talán egy internet nélküli világban nem lennék incel.


28/F/Incel

2022. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétélű dolog ez.

Szerintem pl a közösségi oldalak nagyon megdobták az okoskodást és gyűlölködést a való életben is. Illetve amit nagyobb gondnak tartok, a közösségi oldal működési elve ugye az hogy azt adjon egyre többet ami érdekel és amit nézel, elég durva buborékba is tud rakni sok embert. Ráadásul nem is tudnak róla, és annál jobban mélyíti a hitüket bizonyos káros dolgokban. Ezáltal iszonyat felerősödtek a konteók is mostanra. Eu már tervez lépni is konkrétan ezellen, annyira káros.

Közösségi oldalon kívül viszont inkább hasznosnak találom, én pl rengeteget olvasok és tanulok mindenféle témákban, szerintem mások is, akik értelmesek és nyitottak. Rengeteg tudás is megtalálható az interneten, gyakorlatilag a létező legnagyobb digitális könyvtár.

De ez főleg az ember minőségétől függ, mit is választ, mire használja az internetet.

2022. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-mal egyetértek nagyon. Viszont a munkával töltött időt is csökkenti és a munkakedvet is.


Az alvást is csökkenti,legtöbben munka után vannak fenn az internetes közösségi oldalakon.

2022. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szétzülleszti.
2022. máj. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!