Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a túlzott engedékenység...

Ez a túlzott engedékenység mennyire fogja befolyásolni a jövő generációit?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szülő nem foglalkozik a gyerekkel mindent ráhagynak (kezükbe nyomják az okos telefont) csak hagyja békén őket. Meg kell nézni a mai kamaszokat, minden őket védi. Régen ha egy gyerek neki állt szidni valamelyik tanárát akkor kapott egy sallert, de manapság ha csak rászólnak a gyerekre hogy viselkedjen az órán még a szülő megy be csapkodni az asztalt hogy a tanár hogy mert rászólni az ő gyerekére.

Manapság egyeseknek már ez is erőszaknak minősül szóval ezért is engedni kell.

És szerintem emiatt a túlzott engedékenység miatt egyesek nem ismerik fel a határaikat és nem tudnak uralkodni az állati ösztöneiken. Ebbe bele tartozik a gyengébbek szekálása is pl.


Ha ez így folytatódik, hogy fognak kinézni a jövő generációi?



2021. szept. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is azt mondogatom már évek óta... A mai tinik is borzalmasak (tisztelet a kivételnek), mert a szülők is dolgoznak éjjel nappal, 3.műszakban, hullafáradtak, stb. Nincsenek megnevelve, nincs velük foglalkozva. Talán még a mami,papi akinek van ideje velük foglalkozni. A mai tinik gyerekeit is a mamik, vagyis akkor már dédik tudják majd nevelgetni, ha még megtehetik.

Na de azoknak a gyerekeit, tehát a mai tinik unokái.. na akkor lesz itt csúnya világ...

2021. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Már most születnek az ilyen generációnak a gyerekei. Undorító elkényeztetett dagadt férgek...
2021. szept. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Most erről az jutott eszembe, amikor egyszer beállitottak a sarokba. Annyira rossz érzés volt, annyira kínosnak éreztem. A mai fiataloknak már ez sincs. Nekik valami nem tetszik, akkor katasztrófa van.

Múltkor álltam a megállöban, pont jöttek ki a kamaszok a suliból. A lányokon haspóló, rikitó körömlakk, 2 kiló smink. A mi időnkben egyik se lehetett...

2021. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
3-as, ezek a csajok 20 éves korukra kiélt vén rib.ancokká válnak,akik már semminek se tudnak majd örülni az életükben.
2021. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már megvannak az első negatív eredményei.
2021. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

3

az még hagyján… de VISSZAköszönni se tudnak (falun élek, itt az ismerősöknek szokás)

azt már el se várom, hogy előre.

Ha adsz nekik valamit, nem tudják, hogy talán illik megköszönni.

Ha valamit elcsesznek, fingjuk sincs mi az a szó, hogy “bocs”

ennyit se. Csak lesnek az ürességbe, meg nyomkodják a telefont. Vendégségbe felb*sszák a lábukat a teraszkorlátra mintha otthon lennének, mintha amúgy együtt húztunk volna gatyát. Millióból egy a normális…

Inkább bele se merek gondolni, mi lesz, ha már csak ilyen véglények fognak élni a földön.

2021. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy most vagyunk/vannak (17 vagyok) korlátozva sok szülő nem engedi ki a gyerekét az utcába biciklizni csak űgy hogy az anya is ott van (tekintve hogy faluba lakok még furcsább) persze én meg úgy 15 éves kortól már szabadabb vagy de akkor is régebben nem egy idősebb mondta hogy ha olyan volt begyalogolt pár barátjával a városba ami 15 kilométerre van tőlünk de ez csak pár példa
2021. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó látni a sok befásult boomert esküszöm az hogy ti rossz közösségbe vagytok az a ti problémátok de még én is aki borsodba él én is olyan környezetbe vagyok ahol normálisak vannak kb a 70% felnőttek fiatalok egyaránt és egy 27 ezer fős városba sok
2021. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!