Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan éttermekről, ahova nem engednek be gyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 13:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nemcsak a gyerekeseknek van joguk mindenhez, így a gyerek nélkülieknek, és a "szingli hordának" is lehet joga:).
2022. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekmentes óvoda is jó lenne. Utálom, hogy mindig, amikor a fiamért megyek, ott rohangál a sok kis neveletlen kölyök.
2022. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%
Engem is érdekelne ilyen étterem.
2022. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Igazából normális esetben a szülőknek kellene maguktól tudni/érezni, hogy a csendes, nyugodt, komoly étterem péntek este 9-kor nem feltétlenül az a hely, ahol a fáradt, nyűgös kisgyerekeiket szívesen látják még akkor sem, ha egyébként nincsenek "kitiltva" onnan (más kérdés, hogy valószínűleg a 2 éves gyereknek sem tesz jót, ha péntek este 9-kor nem ágyban van, hanem egy étteremben). Ha viszont ezt nem érzik maguktól, akkor jogosan hoz az étterem ilyen szabályokat.
2022. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
96%
Egyre több ilyen étterem, kávézó és szálláshely van. Én kifejezetten örülök neki, senkinek nem kikapcsolódás az, ha azt kell hallgatnia, hogy másnak a gyereke rohangál vagy torka szakadtából üvölt mellette.
2022. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%
Hol van ilyen? Szívesen mennék én is.
2022. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%
Nekem már az is elég ha reális a gyerek-felnőtt menü ár. Olyan helyre nem megyek ahol gyerekek ingyen, nagy kedvezménnyel ehet, 80% csak gyerek és gondolom a felnőtt menü árából fedezik az ingyenes gyerek ételeket…
2022. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
75%
Több ilyen hely kéne. De ahogy egyre neveletlenebbek lesznek a kölykök, egyre több helyről ki lesznek tiltva szerencsère.
2022. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit szomorúnak tartom, hogy szükség van ilyenre. Egyrészt sok a neveletlen gyerek, másrészt az emberek sem túl elfogadóak másokkal szemben.

Nekem van gyerekem, de értem, hogy miért lettek gyerekmentes éttermek és szállodák. Mások gyerekei sokszor idegesítőek számomra is.

2022. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem járok étterembe, szóval felőlem akár embermentesek is lehetnek. :D
2022. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!