Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan éttermekről, ahova nem engednek be gyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 13:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%
#29 én már láttam hasonlót, de valószínűleg azért van kutyából kevesebb, mert ha a gazda felméri, hogy nem bír vele, egy idő után lemond róla. Gyerekkel ugyanez neccesebb.
2022. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

29-es!

Én még nem láttam ilyet gyereket sem (hallottam ilyenről, tudom, hogy van)

Kutyát viszont láttam odaszarni az étterem bejáratához.

2022. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok. Felesleges belemenni ebbe a kutya vs gyerek témába, én sem szeretem a neveletlen kutyákat. De láttam már szaros pelenkát cserélni anyukát a kerthelyiség asztalán. Igaz, hamar el is mentek, mert a körülöttük ülők eléggé felháborodtak.


Nekem a munkahelyem kutyabarát, ott is van olyan kutya amelyik idegesít mert amikor eszem kunyerál.

De legalább nem visítozik meg rohangál körülöttem. :D

2022. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
91%
33# nem szóltak rá arra az agyhalott anyukára?
2022. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Kétgyerekes anyaként azt mondom, hogy teljesen rendben van. Nem hiszem, hogy egy rohangáló, esetleg síró gyerek mindenképp "neveletlen", az ilyen az életkorával jár, de attól még nem való feltétlenül étterembe. Vannak direkt gyerekbarát helyek is, ahol senki nem nézi ki őket emiatt, oda kell menni.
2022. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!