Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ajánlanátok egy-két jó étterme...

Ajánlanátok egy-két jó éttermet Kecskeméten? Olyan sok csalódás ért mostanában. Vagy hol tudok értékeléseket nézni Éttermekről?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete Gólya, mondjuk nem a belvárosban van, de megéri kikocsikázni. Mi még nem csalódtunk.
2018. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kecskeméten a Max Pizzéria és Étterem - A pizzák nagyon jók és vannak rendes, főételes kaják is.


A másik amit ajánlok az a Kígyósi Csárda, bár ez nem Kecskeméten van, de megéri oda is elmenni.

Fülöpszállás, Székekpuszta 23/A.

2018. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is rossz tapasztalataim vannak az éttermekkel kapcsolatban. Szóval szerintem jobb ha nem is eszel éttermekben, én biztos hogy nem fogok soha többet. Ha az éttermekben annyira nem lehez megbízni hogy az általam rendelt ételt hozzák ki, akkor hogy bízzak meg bennük hogy nem köpnek bele az ételembe? Sehogy. Ezért kerülni kell őket, menjen csak mind csődbe.
2018. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A Fekete Gólyát én is ajánlom, de a Bagatell és a Rozmaring se rossz. Szerintem nézz szét itt, viszonylag sokat találsz:

[link]

2018. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete gólya. Egyedül itt eszek pl sajtkrémlevest. Imádom de sehol máshol nem olyan mint itt.
2018. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!