Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan éttermekről, ahova nem engednek be gyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 13:10
1 2 3 4
 21/35 Metionin ***** válasza:
96%
Lehetne több, vagy csak gyerekmentes nap az ilyen helyeken.
2022. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Hol van ilyen? Mostantól csak oda járnék.
2022. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
57%
egyrészt jó lenne valami általános szabályozás, hogy az üvöltő, hisztériázó, rohangáló mamakedvenceit azonnali hatállyal lehessen kidobni minden étteremből, meg leginkább ilyenkor a szülőt ítélni kijárási tilalomra, mondjuk egy hétig, aztán újra ki lehetne próbálni, képesek-e már beilleszkedni a társadalomba. de miután ez a túl szép, hogy valaha igaz legyen kategória, én támogatom hogy ne mehessenek be mindenhova. bőven elég eltűrni a sok kis nyomorékot, ha a saját unokahúgaimat akarom elvinni mondjuk cukrászdába. (akik kiskorúak, de mágikus módon mégis képesek emberhez méltóan viselkedni)
2022. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekmentes lakóparkok is kellenènek.
2022. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
11%
Képmutatás azok részéről az öröm, akik szerint: 1. Saját gyerekük mehetne, csak a másé zavaró; 2. Kutyát vagy bármely háziállatot viszont nyugodtan lehessen ilyen helyre vinni, kevésbé zavar, mint a gyerek
2022. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted egy állat nem zavar kevésbé? Nekem nincs állatom, mert se gyerek, se állat nem kell itthonra, de már vannak plázák, ahova be lehet vinni kutyát, és úgy viselkednek, mint a kisangyalok. Egy mukkanást nem hallottam még tőlük.
2022. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%

#25 van, aki reálisan felméri, hogy a saját gyereke mire képes, és oda viszi, ahol megfelelően viselkedik, a másé attól még zavarhatja (itt persze az a baj, hogy akié neveletlen, az is azt hiszi, hogy ő reálisan mérte fel, mire képes).

A kutya meg tényleg kevésbé zavaró...

2022. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
87%
Megvan az oka. Garancia arra, hogy nincs sikongatas, futkarozas, taknyos orr. Hiaba nem minden gyerek ilyen, vannak ilyen gyerekek, illetve szulok, akik felol a masik tanyerjaba is kophetne a kicsi.
2022. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

Én még nem láttam kutyát visítva, vörösödő fejjel, fuldokolva hisztizni plázában/étteremben/szálláshelyen, mert nem kapott meg valamit.


Szóval jha...100x inkább a kutya.

2022. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%
Engem személy szerint a neveletlen kutya is zavar. Oké, hogy nem ugyanúgy viselkednek, mint a gyerekek, de ők is lehetnek neveletlenek, a gazdáik pedig sokszor ugyanolyan "vérgazdik", akik qrvaanyáznak, ha véletlenül hozzáérsz Bodrikához, mint egyes véranyukák. Nagyon szeretem a kutyákat és minden más állatot is, tartanék is, ha nem albérletben laknék, de ha mondjuk egy étteremben eszem éppen, akkor zavar, ha valaki kutyája az asztalom/lábam alatt kolbászol vagy az ölembe teszi a fejét még akkor is, ha a gazdi a szomszéd asztaltól biztosít róla, hogy "nem bánt!".
2022. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!