Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem utáljátok ezt az időszakot...

Nem utáljátok ezt az időszakot az emberek miatt?

Figyelt kérdés
Télen hamar sötét, hűvös, csendes, kevesebb hangoskodó elmebeteggel. Nyáron átlag 30 csendháborítás feljelentést kell kb tenni, mert részeg idióták randalíroznak, vagy házibuli van.
2022. máj. 7. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, én szerencsére zöldövezetben, kulturált helyen lakom. Rossz lehet olyan helyen, ahol randalíroznak, megértem, ha felnyomod őket :(
2022. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
De igen, nehezebben tudok elrejtőzni. Maszkot viszont akkor is hordok, ha már nem kötelező. Ne lássák az arcom.
2022. máj. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Még mindig egy hangoskodó városi környezet, mint egy vidéki, kreténekből álló józan brigád.

Éltem mind a kettőben.

2022. máj. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére itt ritkán vannak ilyenek, valamint ha "mindenki így gondolkodna", akkor "soha semmi se lenne jó".
2022. máj. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Isti22 ***** válasza:
16%
Ezért szerettem a kijárási tilalmat, este 8-tól / 11-től kuss volt :)
2022. máj. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
"Feljelentést kell tenni"-sose tettem még feljelentést.
2022. máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem. A tél az ilyen. Nem a kedvencem, de azzal higy durcizok meg hisztizek még ilyen is marad.

Nyáron meg a hangzavar nem gátol semmiben. Egyrészt kultúrált helyen élek, másrészt ha valaki tervezetten hangoskodik 1-2 héttel kirak egy cetlit, hogy buli lesz. Eddig én se mentem fel, hogy legyenek hallkabbak és más se jött le hozzám. Aki meg álmos az nem hallgatózik, hanem alszik. Aki nem álmos az forgolódik és kifogást keres.

2022. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es,zoldovezetben kulturalt helyen volt rave party a kulturalt tobbdiplomas csalad kulturalt kolykeinel es csupa horror masodik keruletben. Eladtuk.
2022. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 a fiatalkor a kulturált környéken se mindig kulturált, jobb esetben rászólnak a szülők, rosszabb esetben sem tart örökké. De persze együttérzek veled, szar lehetett.
2022. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!