Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Molnár Krisztián elhunyt?

Molnár Krisztián elhunyt?

Figyelt kérdés

Csak úgy eszembe jutott a Youtube egyik régi különleges figurája, Molnár Krisztián, ezért rákerestem. Nem találtam semmilyen csatornát és videót sem, csak mások által újra feltöltötteket. Szegény anno nagyon tönkrement, és az élete is romokban hevert. Kórosan krónikus evő, alkoholista, cigarettafüggő és ezekből adódóan cukorbeteg és kórosan túlsúlyos is lett, az élete pedig romokban hevert: nem volt munkája, nem volt barátnője, egy csomó "barátja" csak kihasználta stb.


Elhunyt Molnár Krisztián? Ha nem, akkor most milyen az élete? Rendbe jöttek a dolgai? (Persze tudom, ehhez akarat kell, és nem két napos munka semelyik téren.)



2022. máj. 7. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem véletlenül Berki Krisztiánt akartál írni Kérdező? :)


Én az ő halálhíréről értesültem tegnap délelőtt tájt.

2022. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mosoly jel barátságos helyreigazítás akart lenni.


Semmiképpen nem a halálhíren "örömködök"!

2022. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2.

A leírásban leírtam.

2022. máj. 7. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
meglepődve tapasztalom, hogy még nem.. sőt szép kis tokát növesztett magának.Mindig meglep, hogy mi mindent képes elviselni az emberi szervezet.
2022. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5.

Nem értem, hogy az emberek miért nem segítenek neki... A degenerált hülye (nem szokásom szitkozódni, de ez most kikívánkozik belőlem) meg még nézi is és pénzt küld neki.


Undorító a mai társadalom. Sokkal jobb volt kb. 100 évvel ezelőtt. Sokan haltak már meg hasonló dolgok miatt.


Azt meg főleg nem értem, hogy miért nem ismeri be magának, hogy segítségre szorul, és nem mindenki irigy, aki kritizálja az életmódját, illetve segíteni akar neki. Az élete rendbehozásához az első nagyon fontos mérföldkő az lenne, ha maga is beismerné, hogy igen, alkoholista, igen, cigarettafüggő, igen, krónikus evő, igen kórosan el van hízva, igen, magányos, igen, nagyon rossz irányban hever az élete. A második fontos mérföldkő az lenne, ha azt is beismerné, hogy segítségre és elég erős váltásra van szüksége. Utána jönne a többi fontos dolog egy jó élet felé. Jó élet felé... Egyáltalán lehet életnek nevezni azt, amiben most ő van?

2022. máj. 7. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyalnád a tokáját?
2022. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!