Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szociális média korában mi...

A szociális média korában mi értelme az osztálytalálkozóknak?

Figyelt kérdés
Szerintem régen volt értelme az ilyeneknek, mert az emberek tényleg keveset hallottak egymásról, ha valaki például messze lakott. De manapság, amikor sokan úgyis bejelölik egymást a Facebookon, kábé mindent tudunk, ami érdekelhet egyáltalán, és aki az embert ennél jobban érdkeli, azzal szerintem találkozik külön is, nem kell hozzá osztálytalálkozó. Vagy ha valakivel nem tartja a kapcsolatot, de igény alenne rá, azzal is összehozhat egy találkozót, nem kellenek hozzá a többiek. Ha meg nagyon jó volt az osztályközösség, akor szerintem rendszereen találkoznak, nem csak 5 évente. Ti mit gondoltok erről?

2022. máj. 12. 01:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, én tuti nem megyek el majd, ha hívnak se. De ahol jó összetartó közösség volt, ott lehet értelme az összejövetelnek, de egyre ritkábbak az ilyen közösségek.
2022. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!