Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy mindenkivel...

Miért van az, hogy mindenkivel jófej vagyok csak azzal nem, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Nem merek hozzászólni, nem merek ránézni, nem merek kedves lenni vele és egyéb hasonló hülyeségeket csinálok. Nem direkt, mert vele szerettem volna a legjobb fej lenni, de nem megy. Mit csináljak?

2022. máj. 15. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ezen en is agyaltam mar. A legrosszabb formámat hozok olyankor qmikor valaki tenyleg szamítana.

Lehet ez tudatalatt van hogy bakit bakira halmoz ilyenkor az ember, mert ha igy is elfogadják es megnyilnak neki es szeretik, akkor valoban őt magát szeretik es nem csak egy jofejnek tűnök tiousu álarcot szeretnek csak, hanem Téged ugy ahogy vagy. Az összes égő bénázásoddal egyutt is.

2022. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*hozom
2022. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert akire potenciális párjelöltre gondolsz, és nem csak egy random emberre, ott bekapcsol a teljesítménykényszer. "Húha, ővele lehetne valami, mert nagyon bejön, most a legjobb formámat kell hoznom" -> valami ilyesmi játszódik le a fejedben tudat alatt. Arról nem is beszélve, hogy a lányok (főleg a kapósabbak) megérzik, ha valaki nyomulni akar rájuk, és a nyomulásra ösztönösen elutasítóan reagálnak (pl nem néz a szemedbe, elfordul stb), amit te is érzékelsz, és mivel nem kapsz a nyitás során pozitív visszajelzést, így rossz élménnyel, kellemetlenül jössz ki a szituból. Azt kell tudatosítanod, hogy akár tetszik valaki akár nem, ne emeld piedesztára, ne próbálj megfelelni és bizonyítani. A beszélgetés során azt mondd neki, amit egyébként egy 100 kilós elhízott palinak is mondanál.
2022. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!