Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esély? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? Van egy lány az osztályban aki tetszik, joban vagyunk, bár o mindenkivel joban van, mindenkit olelget. Messengeren mindig irok neki de csak en irok ra o nem szokott semmit kerdezni, ramirni. Tobb fiunak is tetszik.

Figyelt kérdés
Szerintem tetszik neki egy masik fiu de egy idoben velem is sokat komunikalt.Elhivtam randira de azt mondta hogy akkor nem er ra.Szoval van ertelme elhivni randira egy oyan idopontban amikor o is raer vagy inkabb hagyjam?
2018. nov. 9. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem úgy néz ki, hogy akar tőled valamit, szóval szerintem hagyd.
2018. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig ragondolok.Soha nem ereztem ilyet.Szeretem.
2018. nov. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!