Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szimpatikusak a naponta...

Szimpatikusak a naponta szelfizős emberek?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire tetszik az, ha valaki (nemtől függetlenül) folyamatosan magát fotózgatja az előlapi kamerán vagy tükörben feszítve? Miért népszerű ez sokaknál? Én 17 vagyok és nem érzek késztetést a napi pózolásokra. Csak a like-ok miatt ennyire népszerű ez a dolog? Simán látom 30+ emberek esetében is.
2022. máj. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán nem szimpatikus, aki ennyire a közösségi oldalakon él.
2022. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szimpatikus, sőt. Engem kifejezetten idegesít, hogy sok ember már az utcán is úgy sétál, hogy előretartott telefonba beszél, és észre se veszi, hogy áttapos mindenen és mindenkin közben.

Nekem ez röhejes.

2022. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi értelme ennek.
2022. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert a like-ok alapján elég divatos dolognak tűnik
2022. máj. 16. 13:36
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
4: De kinek a körében divatos? Gondolom, azok körében, akik ugyanolyanok, mint azok, akik naponta kiteszik ezeket a képeket.
2022. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a hasonszőrűek lájkolgatják egymást...
2022. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon jól mutat, de a való életben ilyen emberektől mentsen az ég, még két falat kaja között is fontosabb a kép, mint mi magunk és az esemény maga…
2022. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egész selfie dolgot nem értem, mikor van egy gyönyörű állat, vagy táj, és belenyomják a vigyorgó fejüket a képbe, elrontva vele az egészet. Semmi értelme.
2022. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy másik oldala is annak, amit írnak.


Nekem pl. jó a látásmódom, így a rajzolás, fotózás mindig jól mentek. Mégis ha kiteszek egy gyönyörű tájat vagy virágot, sokkal kevesebb lájk jön, mintha a fejemet tenném ki. Pedig nem is vagyok egy nagyon szép ember. :D

2022. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nálam is ez van. Így működnek az emberek, ez az érték vagy mifene. De azért a 820. csöcsös-segges vagy izommutogatós kép is tud unalmas lenni vagy épp röhejes, nem? De lehet én működök szarul.
2022. máj. 16. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!